Olympia (10M) Gold Bar

Olympia (10M) Gold Bar

* 1. Server Folk Banka Teslimat '' TRADE '' ile yapılmaktadır

11.70 TL

13.00 TL
Satıcı: atagame | Puan 10


Dil
İngilizce
Bölge
Global
Çıkış Tarihi
2002
Yaş
+15
Birlikte al kazan
- TL
Ek tasarruf!
İndirim tutarı
- TL
İndirimli toplam
- TL
  •  Teslim aldığınız Gold'ları hiç bir nedenle geri vermeyin !!! Oyun içi Pm'lere inanmayın kimseye güvenmeyin '' şifre mail '' gibi bilgiler vermeyin.
  •  Oyun içerisinde size Pm atarak yönlendirmeye çalışanlara benzer nickle trade atarak sizi '' kandırmaya dolandırmaya '' çalışanlara karşı lütfen dikkatli olunuz.
  •  Teslimat yeri '' 1. SERVER FOLK BANKA '' olarak belirlenmiştir. Teslimat '' TRADE '' ile yapılmaktadır.
Devamını oku...
Ek tasarruf
Birlikte al, kazan!
Tüm ürünleri göster

Olympia (10M) Gold Bar Değerlendirmeleri

5.0
0
Değerlendirme
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde ve maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler vb.) yasal mevzuat gereği iade edilememektedir.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Atagame siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

-Alıcı satın almış olduğu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa teslimini müteakip yedi (7) gün içerisinde, söz konusu ürünün iadesi için şirketimize faks, e-posta veya telefon aracılığı ile başvuruda bulunmak ve ürünün kullanılmamış olması şartı aranmak sureti ile ürünün iadesini talep edebilir.

-Buna ek olarak bahsi geçen ürünün iade bedeli; alıcı tarafından ne şekilde ödeme yapılmışsa, aynı türden tarafımızca takribi yedi (7) iş günü içerisinde alıcıya sunulacaktır (*)

-Almış olduğunuz Epin tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından sadece aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. Almış olduğunuz Epin ile ilgili herhangi bir teknik aksaklık dışında kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
  • İşletim Sistemi : Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci : Pentium 3 600MHz or better
  • Bellek : 512MB RAM
  • Ekran Kartı : 3D Acceleration
  • Ağ : Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama : 2GB kullanılabilir alanBenzer Ürünler

Son gezdiğin ürünler

5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL