SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

WAR THUNDER

War Thunder ücretsiz bir oyundur. Ikinci Dünya Savasi ile Kore Savasi araçlari kullanilmaktadir. Windows, Mac, Linux ve Play Station 4 platformlari oynanabildigi platformlardir.
1/20/2016 2:17:00 PM


War Thunder ücretsiz bir oyundur. İkinci Dünya Savaşı ile Kore Savaşı araçları kullanılmaktadır. Windows, Mac, Linux ve Play Station 4 platformları oynanabildiği platformlardır. Bu sebebi cross platform olmasıdır. War Thunder’da hava, deniz ve kara savaşlarına katılabilirsiniz. Dünyadaki her yerden oyuncular ile gelişen platformlarda savaşabilirsiniz.

·         War Thunder Savaş Araçları

Oyun, oyun severlere oldukça detay içeren kara ve hava savaşları sunuyor. Çok fazla sayıda uçak ve birçok tank sunuyor ve bu sayı sürekli artış gösteriyor. Avcı uçakları sayesinde çok sert dalaşlara katılabiliyorsunuz. Ağır bir bombardıman uçağının kumandanı sebebiyle büyük sorumluluk hissedebilirsiniz. Savaşı isabetli saldırılarla yakından hissedebilirsiniz. Kara birim öncülerine katılım sağlayabilirsiniz. Güçlü zırha ve de ateş gücüne sahip olan bir tank kullanabilirsiniz. Hafif ve de orta tanklar ise size manevra kabiliyeti sağlayacaktır. Uçaksavarlar ile göğü tarayarak takımı hava saldırılarından koruyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise denizde savaşlara ve değişik savaşlarda kumanda edilmesine izin verilecek. Bu oyunun daha da ilgi çekici hale gelmesini sağlayacak. Oyun sürekli gelişme gösteriyor. Kişisel beceriler ödüllendiriyor. Kişisel tecrübeler ile uzmanlaşmak mümkün oluyor. Aktif filolardan birine katılmak mümkün. As pilot veya tankçı olunabiliyor. War Thunder Live üzerinden kamuflaj, oyun içi araç, görev gibi indirilmesi mümkün içerikler mevcut.

·         War Thunder Herkes İçin

Windows PC, Mac, Linux, Play Station kullanıcı olan kişilerle beraber bilgisayara karşı olabilirisiniz ya da mangalar aracılığı ile başka oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Mouse, klavye veya Gamepad kullanıp savaş yaratabilirsiniz. Oyuncular zorluk seviyelerine uygun savaşlar yapabilmektedirler. Komutanız altında bulunan bir cephane beş yüzden fazla detaylı uçaktan, tanklardan oluşmaktadır. Bunlar tarihsel belge örneklerden yararlanılmak suretiyle oluşturulmuştur. Düzenli güncellemeler ile yeni özellikle de oyuna eklenmektedir.

                                                                                                                   

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: War Thunder oyna, War Thunder indir,

Diğer Güncel Haberler