SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Total War WARHAMMER Ilk Genisleme Paketi Call of the Beastmen

Total War WARHAMMER ilk genisleme paketi Call of the Beastmen duyuruldu ! yepyeni bir irk ve devaminda gelen harika bir hikaye...
7/15/2016 4:53:00 PM

The Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisinin yeni oyunu Total War Warhammer Mayıs ayı itibariyle çıkış yaptı. Çıkışının ardından bir çok ek paket desteği alan Warhammer için ilk genişleme paketi Call of the Beastmen duyuruldu !


Total War WARHAMMER için duyurulan ilk genişleme paketi Call of the Beastmen ile oyuna yeni oynanabilir ırk olarak Beastman’i sunuyor. Böylece Beastmen ırkının yepyeni bir Hikaye Seferi ile oyunu daha da genişletiyor.


Yırtıcı, Kaos’la lekelenmiş bir sürü ırkı olan Beastman Eski Dünya’da veba gibi yayılıyor, ölümcül Lore of the Wild gücünü elinde tutuyor ve savaşta yarı insan hilkat garibelerini ve dev yaratıkları kullanıyor.


Beastman ırkı Grand Campaign modunda, özel ve multiplayer savaşlarında ve kendi Hikaye Seferi ‘An Eye for an Eye’da oynanabilecek


Eşi olmayan derecede agresif bir sürü tarzına sahip olan Beastmen, savaş alanının içinde ve dışında alışılmadık savaş tekniklerinde ustadırlar.


Habersiz düşmanlarını köşeye sıkıştırmak için gelişmiş Beastpath’larda yolculuk etme yeteneği ve Kaos Ayı Morrslieb ile olan karanlık bağları sayesinde onun lütfunu kazanmak için çarpık inanç eylemleri geliştirmek gibi benzersiz oynanış mekaniklerine sahip.


Total War Warhammer Call of the Beastmen genişleme paketi 28 Temmuz’da çıkışını gerçekleştirecek. Hemen ön sipariş vermek için Ata Game farkıyla en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz.


➤➤  Steam Cüzdan Kodu Satın al

➤➤ Total War WarHammer Satın alEtiketler: Total War WARHAMMER satin al,Total War WARHAMMER genisleme,

Diğer Güncel Haberler