Valorant Yeni Set Düşkuran

Valorant Yeni Set Düşkuran

Oyuncular Düşkuran Koleksiyonundan tek tek öğeler satın alabilirler veya tüm seti bir paket halinde satın alabilirler. Paket, tüm silah skinlerini, oyuncu kartını ve silah arkadaşını içerir.

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen popüler bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur ve 2020 yılındaki çıkışından bu yana büyük ilgi görmektedir. Oyunun ana özelliklerinden biri, oyuncuların oyun içi karakterlerini ve silahlarını özelleştirmelerine olanak tanıyan kozmetik koleksiyonlarıdır. Bu koleksiyonlara son eklenenlerden biri de Valorant Düşkuran Koleksiyonudur. Düşkuran Koleksiyonu, Valorant oyun içi mağazasında satın alınabilen bir dizi kozmetik öğeyi içermektedir. Beş farklı silah için skin içerir: Phantom, Vandal, Operator, Sheriff ve Melee. Her bir silah skini, rüya ve hayallere ilham veren benzersiz bir tasarıma sahiptir. Renkler canlı ve göz alıcıdır ve mor, pembe ve mavi tonlarındaki bir karışıma sahiptir.

 

Örneğin, Phantom skini, rüya gibi bir kelebek tasarımına sahiptir, Vandal skini ise görkemli bir tek boynuzlu at motifiyle süslenmiştir. Operator skini, pürüzsüz bir ejderha tasarımına sahipken, Sheriff skini vahşi bir anka kuşu tasarımına sahiptir. Melee skini, kelebekler, çiçekler ve kristaller içeren güzel ve süslü bir tasarıma sahiptir. Silah skinlerinin yanı sıra, Düşkuran Koleksiyonu ayrıca benzersiz bir oyuncu kartı ve bir silah arkadaşı içermektedir. Oyuncu kartı, bulutlar, yıldızlar ve gezegenlerle dolu rüya gibi bir sahne içerirken, silah arkadaşı kanatlı uyuyan bir tilki tasarımına sahiptir.

 

Oyuncular Düşkuran Koleksiyonundan tek tek öğeler satın alabilirler veya tüm seti bir paket halinde satın alabilirler. Paket, tüm silah skinlerini, oyuncu kartını ve silah arkadaşını içerir ve koleksiyonlarını tamamlamak isteyen oyuncular için harika bir değer sunar. Genel olarak, Valorant Düşkuran Koleksiyonu, oyunun biraz hayal gücüne dokunan görsel olarak etkileyici bir dizi kozmetik öğe sunar. Hem sadık Valorant oyuncusu olanlar hem de sadece harika skinleri toplamayı sevenler için Düşkuran Koleksiyonu kesinlikle keşfedilmeye değer bir seçenektir.

Popular Categories
The Witcher 3
The Witcher 3

Serinin en popüler olan ve 7 yıl önce tanıtılan The Witcher 3: Wild Hunt yıl sonunda yenilenerek aramıza dönüyor.