SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Mortal Kompat X Nasil Oynanir?

Mortal Kompat X popüler oyunlardan bir tanesidir. Netherrealm Studios’un gelistirmis oldugu bir oundur ve oldukça basarili bir oyun oldugunu kitlelere kanitlamistir.
1/16/2016 3:06:00 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Mortal Kompat X popüler oyunlardan bir tanesidir.  Netherrealm Studios’un geliştirmiş olduğu bir oundur ve oldukça başarılı bir oyun olduğunu kitlelere kanıtlamıştır. Warner Bros Games oyunu yayımlamıştır, oyunun oynanışı ise gayet kolaydır. Oyun, bir dövüş oyunudur. Oyunun eski versiyonları da mevcuttur fakat bu oyunu diğer versiyonlardan ayıran bazı özellikler bulunur. Bu oyundaki karakterler hem hızlı hem de hareketlidir.


Fatality

Oyunda oyuncu, çevresinde var olan nesneleri kullanarak dövüşür. Bir oyuncunun 3 farklı varyasyonu vardır. Oyunda Fatality diye adlandırılan son vuruşu kullanmaktasınız. Bu vuruş oyucu kitlesi arasında bilinir ve oldukça popülerdir. Bu vuruşu seyretmek yapmak kadar keyif verir. Final yapmada bu vuruşu kullanabilirsiniz fakat bunun kolay bir hamle olmadığını da bilmeniz gerekir.

Oyun ve hikayesi hakkında

Oyunun hikayesinin modu, eski versiyon ile bir takım benzerlikler içerir. Hikaye eskisi ile benzer olmasına karşın, onu tamamlamak oyuncu için kolay olmamaktadır.


Karakterler

Oyunda bazı eski karakterler hala yer alır. Fakat bu eşsiz güzellikte olan oyun bazı yeni karakterler de içerir. Eski versiyonların tutku dolu karakterlerinin oyunda yer almadığı göze çarpar. Fakat yeni karakterler de hem güçlü hem de eğlencelidir, bu sebeple bu karakterlerin de sevilmesi oldukça kolaydır. Oyunun farklı karakterlerini denemeniz, oyun zevkinizin artmasını ve renklenmesini sağlar. 

Karakterler hakkında detaylar

Mortal Kompat X oyunu oynarken farklı karakterlere bürünebilirsiniz. Cassie Cage karakterine sahip olduğunuzda kavgacı olursunuz. D’vorah karakteri bir yarı insandır, zehirlidir ve oynayan kişiye bolca zevk verir. Ermac isimli karakter, bir hayalet dövüşçüdür. Görsel yönü ile de oyunda dikkat çeker. Erron Black, bir kovboy olmaktadır. Oyunda bunların yanı sıra başka karakterler de kullanabilirsiniz.

Etiketler: Mortal Kompat X oyna, Mortal Kompat X indir,

Diğer Güncel Haberler