SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Knight Saga Nasil Oynanir

Legend Online gibi oyunlarda ünlenen Çin merkezli Oasis Games oyun firmasi Legend Online’a benzer baska bir oyun ile tekrar gündemde.
1/10/2016 12:07:00 PM

Legend Online gibi oyunlarda ünlenen Çin merkezli Oasis Games oyun firması Legend Online’a benzer başka bir oyun ile tekrar gündemde. MMORPG tarayıcı bir oyun olan, etkiletici bir senaryoya sahip Knight Saga, oyuncuları sihirli bir dünyanın içine götürüyor. Zengin ve renkli grafikleri ile görsel olarak da tatmin ettiği gibi, kendine özgü etkileyici senaryosu ile oyuncuların kendini oyuna kaptırmalarını kolaylaştırıyor. Savaş yöntemi ile de kendine özgü olan Knight Saga, şüphesiz keyifli bir oyun halini alıyor.

Knight Saga nasıl oynanır?

Knight Saga oynaması oldukça seri olan bir oyundur; Şövalye, Büyücü, Kılıççı veya Bilgin karakterlerinden birini seçerek verilen belirli bir altın miktarı ile başlar. İlk 15 seviyenin hızlı bir şekilde geçilmesiyle, hızlı bir başlangıç yapılan oyunda görevlerin tamamlanışının kolaylığı ile oyunların kafası karışmadan ilerliyor. Ekranın sağ köşesinde çıkan görevlere tıklanıldığında, direkt görevin olduğu yere götürüyor. Ana ve yan görevlerden biri olmak üzere pek çok görev mevcut, bu görevler tamamlandıkça oyuncuların karakterleri gümüş, deneyim ve yıldız ruhu kazanıyor. Gümüş, oyunda sıklıkla kullanılan para birimi ve ayrıca başlarken verilen altın dışında da altın görece biraz daha zor olarak kazanılıyor ve satın almada kullanılabiliyor. Deneyimler ise oyuncuların karakterinin hızlıca seviye atlamasında etkili. Yıldız ruhu ise savaşlarda karakterler için savaşacak iri canavarlar elde etmede kullanılıyor.

Knight Saga karakterleri

Knight Saga oyunu içinde 4 ana karakter sınıfı mevcut: Şövalye, Büyücü, Kılıççı ve Bilgin. Bu karakterler görünüş ve özellik olarak birbirinden farklı ve bu farklılıklar oyuncuları hem görsel hem oyun açısından tatmin eder özellikte. Şövalye; savunma özelliği yüksek olup, zarar azaltan becerileri de dâhil olmak üzere pek çok özelliği bulunan bir karakterdir. Bu özellikleri Şövalye’yi saldırı ve savunmada iyi yapar. Kılıççı; saldırı yapma ağırlı olup, suikast yapar. Yüksek saldırı yeteneğine, hızlı saldırı yeteneği eklenince düşman üzerinde oldukça etkili zarar oluşturur. Bilgin; birincil saldırıdan ziyade ikinci saldırıya daha uygun bir karakterdir ve takımına çeşitli güçler sağlarken, aynı anda düşman özelliklerini de azaltır. Büyücü ise muhteşem sihirli saldırı becerilerine sahiptir ve bu onu grup saldırısında yetenekli yapar.

Etiketler: Knight Saga oyna, knight saga indir, knight saga ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler