SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Kaos Online Nasil Bir Oyun?

Kaos online oyun sektörüne hizli giris yapan ve kisa sürede kendini kanitlayan bir oyundur. Türevi olan oyunlar ile bir takim benzerlikleri bulunur.
1/8/2016 9:14:00 PM

Kaos online oyun sektörüne hızlı giriş yapan ve kısa sürede kendini kanıtlayan bir oyundur. Türevi olan oyunlar ile bir takım benzerlikleri bulunur. Oyun sektörüne yakın bir zamanda giriş yapmasına rağmen, kayda değer bir oynayıcı kitlesine sahiptir. Oyunun dilinin Türkçe olması, kullanıcılara kolaylık sağlar.

Oyunun özellikleri

Benzeri oyunlarda yer alan hp ve pot sistemi bu oyunda da bulunur. Oyuna alışma aşamasının atlatılması ile birlikte, oyun sürerlilik kazanır. Sahip olunan karakterin dış görünüm özellikleri değiştirilmez. Oyunda ticaret özelliği vardır ve bu özellik sık bir şekilde kullanılır.

Binekler

Oyunda akıllı ve güçlü binekler bulunur. Bineler sayesinde uzak mesafeler yakınlaşır ve oyunda istediğiniz yere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Binek geliştirme sistemleri vasıtası ile binekleri geliştirerek oyunu şenlendirmek mümkündür.

Sınıflar

Oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi belli sınıflar yer alır. Şifacı, kızıl büyücü, dövüşçü, gök büyücüsü ve muhafız bu sınıflar olmaktadır. Sınıfların temel özellikleri ve kıyafetleri farklıdır. Seçim aşamasında kullanıcı bu durumu da göz önünde bulundurmalıdır. Karakterin cinsiyetini seçme özelliği vardır. Bu sayede oyun renklenmekte ve farklı kullanıcılara hitap edebilir bir hale gelmektedir.

Görevler

Kaos online oyunu bir dövüş sanatları oyunu olma özelliği taşır ve görev sistemi ile ilerler. Lewel almak görevler sayesinde kolaylaşır. Aynı zamanda görevlerin oyunda süreklilik kazanma ve oyuna alışmayı sağlama gibi özelliği bulunur.

Boyutlar

Oyunda farklı boyut özellikleri bulunur. Bu sayede var olan oyunu istediğiniz tarz ve şekilde oynamanız mümkündür. 3 boyut ve 2 boyut bunlara örnek olarak verilebilir.

Skiler

Kaos online karakterleri belli skilere sahiptir. Bu skiler zamanla öğrenilir ve gerektiği şekilde kullanılır. Aynı zamanda eğitim alanında skileri kullanmak mümkün olan bir durumdur.

 

Etiketler: Kaos Online oyna, Kaos Online üye ol, Kaos Online hileler,

Diğer Güncel Haberler