SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

En Iyi FPS Oyunu Sizce Hangisi ?

Sizin Tercihiniz CrossFire mi Counter Strike mi?
11/5/2014 1:40:08 PM


Önümüzde iki büyük FPS tarzı oyun var; CrossFire ve Counter Strike Online. İkisinin de milyonlarca oyuncusu bulunuyor ve bu zamana kadar başarılarını kanıtladılar. Şimdi birbirine benzeyen bu iki oyuna biraz daha yakından bakalım.


CrossFire; Neowiz Games’in yayınladığı 2009 yılından günümüze dek milyonlarca oyuncuyu kendisine hayran bırakan bir oyun. Her ne kadar eleştirmenler tarafından Half Life ve Counter Strike Online ile benzerliği söz konusu edilse de yine de CrossFire’ın kendine özgü özellikleri ve yeterlilikleri bulunuyor. Ücretsiz olan CrossFire’a giriş yaptıktan sonra Global Risk ya da Black List takımlarından birine dahil oluyor ve karşı takıma karşı savaşıyorsunuz. Birçok oyun modu ve karakter seçeneği bulunan CrossFire’ın Half Life’a benzetiliyor olmasının bir sebebi de zombi ve yaratıklara karşı da mücadele edilmesi.


CrossFire’ın tercih edilmesinin en büyük sebebi ise düşük sistemli bilgisayarlarda da çok rahat şekilde oynanabilmesi. Oyunun ücretsiz olduğunu daha önce de belirmiştim. Ancak çok daha hızlı ilerleme sağlamak için çok uygun fiyatlar epin satın alabilir ve oyunda tarzınızı konuşturabilirsiniz.


Gelelim Counter Strike’a! Nexon Games’in yayınladığı Counter Stirke’ın Half Life’ın bir eklentisi olarak tasarlandığını çoğumuz duymuşuzdur. Efsanevi FPS oyunlardan olan Counter Strike gerek oynanış tarzı ile gerekse Türkçe dil desteği ile yayınlanmasıyla oyuncuların ilgisini canlı tutmaya devam ediyor.


CrossFire’a göre daha iyi grafiklere sahip olan Counter Strike oyununda birçok karakter seçeneği bulunmasının yanında aynı zamanda rütbe sistemi oyuna heyecan katıyor.


Peki söz konusu iki büyük FPS’den sizin tercihiniz hangisi?

 Güvenilir Gold Alış Satış sitesi arıyorsanız, sizde onbinlerce oyun sever gibi Atagame'i tercih edin

Etiketler: crossfire, counter strike, atagame, online oyun, fps,

Diğer Güncel Haberler