SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Atagame'de Mobil Ödeme ile Islem Yapmak Çok Kolay!

Birden Fazla Ödeme Seçenegi Arasindan Size En Uygun Olani Tercih Ederek Isleminizi Çok Daha Hizli Gerçeklestirin!
8/27/2014 4:20:47 PM

Türkiye’de online oyun kullanıcılarının sayısı milyonlara ulaştı. Artık online oyun dünyası o kadar büyük ki her tarzdan oyuncuya hitap eden oyunlar geliştiriliyor. Bazılarımız yıllardır aynı oyunu oynuyor bazılarımız birden fazla oyunda rakipleriyle mücadele ediyor. Hepimiz kendi karakterimize ve tarzımıza uygun karakterler oluşturup büyüleyici oyun dünyasının kapısından giriyoruz. Hem kendimizi sınıyor hem de yeteneklerimizi gösteriyoruz. Diğer oyuncularla girdiğimiz rekabet aslında ortak bir heyecanı yaşamamızdan kaynaklanıyor. Durum böyle olunca da karakterimizi daha hızlı daha çok geliştirmemiz gerekiyor.

Oyun keyfini daha heyecanlı yaşamamız, daha hızlı gelişmemiz için e-Pinlere ihtiyaç duyuyoruz. Her oyunun ayrı bir oyun içi parası oluyor ve bu oyun paralarını gerçek parayla satın alabiliyoruz. Gerek kredi kartıyla ya da havale ile gerekse mobil ödemeyle işlemlerimizi çok pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Artık satın aldığımız e-Pini hesabımıza anında yükleyebiliyoruz ve oyunda hemen kullanabilme imkanımız var. Kredi kartı kullanmıyorsak ya da kullanmayı tercih etmiyorsak hatta ATM’ye gidecek kadar enerjimiz yoksa mobil ödemeyi tercih edebiliyoruz.

E-pin satın alırken mobil ödemeyi tercih ettiğimizde; oynadığımız oyunun kategorisinde ‘SMS ile Al’ bölümünün altında yazan kod isimlerinin üzerine gelerek mobil ödeme ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi alabiliyoruz.

Unutmayın ki; mobil ödeme yöntemi fazla ödeme içermektedir. Bunun sebebi ise mobil operatör firmalarının belirlemiş olduğu vergi ve komisyonlardır.

Böylece oyun oynamanın heyecanı asla sekteye uğramıyor, kesintisiz ve sorunsuz bir oyun keyfi yaşayabiliyoruz. 

Etiketler: Atagame, epin, online oyun, mobil ödeme,

Diğer Güncel Haberler