SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Aksiyonun Doruklara Ulastigi Oyun Just Cause 3

Just Cause oyunu aksiyonu oldukça yüksek ve heyecan düzeyi neredeyse her an yukarda turan bir yapidadir.
1/8/2016 7:53:00 PM

Just Cause oyunu aksiyonu oldukça yüksek ve heyecan düzeyi neredeyse her an yukarda turan bir yapıdadır. Bu oyun playstation oyunu olmakla beraber ciddi bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyun içerisinde özellikle paraşüt ve benzeri türde birçok ekipmanın kullanılması insanlar açısından oldukça iyidir.

    Oyun Hakkında Genel Bilgiler

    Bu oyunda paraşütle aşağıya atlarken bir sürü oyun içindeki askerleri vurabilirken tüm bu askerleri birbirine bağlayıp ya da varile bağlayarak bunları uçurabilirsiniz. Bu oyunda her şey patlamaya hazır bomba . Her şeyi uçurabiliyorsunuz. Eğlenceli Just Cause 3 önceki sürümlerinden bu konularda özellikle aksiyon konularında çok önde ve etkilidir. Lakin bu oyunda bilinen bir gerçek var burada düzgün bir hikâye beklememek lazım. Karakter analizi ve oyun üstünlüğüne bakmak yeterlidir.

   Önemli Özellikler

 Burada belirtilen açık ve ileri derecede kurgulayıcı bir hikâye yoktur. Zaten her oyun tarzında da farklılıklar bulunmaktadır. Bunun dışında yapılabilecek farklı özellikler vardır. Bunlardan biri de sağlam bir karakter gelişimi oyunun ana karakteri açısından bakılınca ayrıca görev çeşitlilikleri ve oyunun yaratıcılığı vardır. Tüm bunların dışında oyunda sizi sınırlandıran bir şeyin olmaması ve her şeyi yapabilecek noktada olmak çok önemlidir. Birçok kişi sınırın olmamasını olumlu karşılamaktadır. Böylelikle oyunda dilediğince hamle yapabilme ve aksiyonu sonuna kadar yaşama olanağı vardır.

  

  Kısa Bilgiler

    Kısaca değinmek gerekirse oyun eğlenceli ve ciddi manada insanların deşarj olabilme şansını arttırmaktadır. Oyunda bolca patlama ve aksiyon sahneleri vardır. Genel olarak oyun içerisindeki aksiyon ve gerilimi sevenler için bu oyun alınmalıdır. Özellikle belirtmek istediğim bir nokta çok ciddi puan rekorlarının oluşturulup kırılabileceği bir ortam oluşmaktadır. Eğlence ve hisleri yaşamak için oyun satın alınmalıdır.

   
 


Etiketler: Just Cause 3 oyna, Just Cause 3 indir, Just Cause 3 ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler