SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Agar.IO Skins Hakkinda Ögrenmek Istedikleriniz!

Herkes tarafindan bilinen "Büyük balik, küçük baligi yer " atasözünü animsatan bir oyun olan "Agar.IO Skins!"
12/23/2015 2:07:00 PM

Agar.IO Skins Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz!

Herkes tarafından bilinen "Büyük balık, küçük balığı yer " atasözünü anımsatan bir oyun olan "Agar.IO Skins!" İlk bakıldığından çok kolay gibi görünen bir oyun olmasına rağmen, hiç de kolay bir oyun değildir. Oyunu mobil telefonlarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz. Oyun; sayısız kişi oynamasına imkan sağlayan bir oyundur. Gün geçtikçe oynayan sayısı artan ve favori oyunlar arasında yer alan bu oyun hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? O zaman yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 Oyunun amacı ;

Oyuna girerken, kendinize istediğiniz nick name'i seçebiliyorsunuz. Oyuna girdiğinizde bütün dünya ülkelerinin isimlerini ve bayraklarını taşıyan pek çok oyuncu göreceksiniz. İsterseniz, Türkiye olabilir, farklı ülke oyuncularını yiyerek, onları yok edebildiğiniz gibi, sürekli büyüyebilirsiniz de! Sizden daha büyüklerden, sizleri yememesi için kaçmak zorunda olduğunuz gibi, büyümek için de sizden küçükleri yemeniz gerekmektedir. Oyunun amacını kısaca "büyüklerden kaçmak ve küçükleri kovalayarak yemek" olarak nitelendirebiliriz. 

Agar.IO Skins, tuşların kullanımı

Bu oyunda , eğer rakiplerinizi yiyerek iyice büyüdüyseniz, "W" tuşuna basarak rakiplerine parçalar gönderebilir ve onları kolaylıkla yiyebilirsiniz.  Ayrıca "Space" tuşuyla da belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra kolaylıkla bölünebilirsiniz.

14 farklı ara yüz, ülke bayrakları, karakterler, bonus simgeler

Bu oyuna 14 farklı ara yüz sizlere sunulmuş. Oyunu oynarken Bush , Clinton, Berlusconi, Cameron, Hillary gibi bu tanınmış ara yüzleri seçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ülkenin bayrağını taşıyabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde ülkeler arası savaşta gibi hissedeceksiniz kendinizi! Ülkelere yenilmemek için gerçekten çok büyük savaş veriyor insan. Yeni eklenen markaları da seçme şansına sahipsiniz. Facebook, Nasa, CIA , reddit, tumblr … Nick name bölümünüze istediğinizi seçme şansına sahipsiniz.

Oyunun bölümleri

Oyun, her yendiğinizde ve yok olduğunuzda sona eriyor, kaldığınız yerden devam etme, yada yeni bir bölüme geçme gibi bir durum bulunmuyor oyunda! Rakibiniz sizi yediğinde, oyun sonlanıyor ve tekrar baştan başlıyorsunuz.

Hızlı büyüme taktiği

Ne kadar büyük olursanız, herkes sizden o kadar çok kaçacaktır. Oyuna başladığınız ilk 10 dakika sadece etrafınızdaki küçükleri yemeye çalışın, büyüyünce hemen, bölünerek rakiplerinizi yemeye çalışmayın. Ancak çok fazla büyüdüğünüzde bölünmeye özen gösterin. Genellikle herkes 100-150 puana ulaştığında bölünüyor, ve sonra çok çabuk yok oluyor. Agar.IO Skins oynarken siz de, bu hataya düşmeyin.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: agario oyna, agario skins oyna, agario nasil oynanir,

Diğer Güncel Haberler