SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

8 Ball Pool

Modern teknolojinin sagladigi sayisiz imkan sayesinde, artik bos vakitlerinizi daha keyifli bir sekilde degerlendirme olasiliginiz var.
12/24/2015 12:34:48 PM

Modern teknolojinin sağladığı sayısız imkan sayesinde, artık boş vakitlerinizi daha keyifli bir şekilde değerlendirme olasılığınız var. Boş vakitlerinizde çeşitli özelliklerinizi geliştirebileceğiniz oyunlar oynayabilirsiniz. Akıllı telefon üretiminin artması sayesinde düşen fiyatlarıyla akıllı telefonlar her bütçeye sahip insan için cazip hale gelmiştir. Akıllı telefon sahipleri, indirdikleri uygulamalar sayesinde, telefonlarını kişiselleştirmeyi ve daha mutlu boş zaman aktiviteleri yapmayı sağlayabilmektedir.

 

Online Oyunlar

Uygulamalar bakımından en çok online oyunlar tercih edilmektedir. Bu tür oyunlarda, karşınızdaki oyuncuların da gerçek birer insan olması sizin için rekabeti ve dolayısıyla alınan hazzı artıran bir faktördür. Akıllı telefona sahip olmasanız da bilgisayarınız aracılığla bu oyunları oynayabilmeniz mümkün. Pek çok akıllı telefon işletim sistemi tarafından desteklenen bazı oyunlar milyonlarca kişi tarından oynanmaya başlanabiliyor.

 

Online Ortamda Bilardo Oynayın

Akıllı telefonlar sayesinde hayatımıza giren önemli bir husus da bilardo sporuyla ilgili. Bu spora ilgi duyduğunuz halde, bir salona gitmek istemiyorsanız ya da gidecek bir salon bulamıyorsanız 8 Ball Pool uygulaması tam size göre. Bu uygulama sayesinde, hem bilardo sporuna ilişkin olarak sahip olduğunuz yeteneklerinizi geliştirebilecek hem de pek çok tanımadığınız insanla tanışarak, sosyalleşme becerilerinizi artırabileceksiniz.

 

 

Yeni İnsanlarla Tanışın

Tanımadığınız binlerce kişi ile tanışabilme imkanı sizler için bu oyunlar aracılığıyla sunuluyor. Bu imkandan faydalanmak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz oyunu telefonunuza indirmek olacak. Akıllı telefonunuzun türüne göre değişecek olan uygulamaların yer aldığı bölüme girerek seçtiğiniz oyunun altında yer alan yükle ya da indir butonuna dokunmanız yükleme işleminin başlamasını

sağlayacaktır.

 

Gerçekçi Grafikler

Oyunun tasarımcıları oldukça iyi bir iş çıkartmışlar. Oyunu yüklediğinizde ve açtığınızda, oldukça güzel grafiklerle karşılacaksınız. Net bir şekilde görünen bilardo masası ve karakterin gözünden ilerleyen akış sayesinde, adeta gerçekten bilardo oynuyor hissine kapılacaksınız.   

Etiketler: 8 ball pool,8 ball pool oyna,8 ball pool oynama,

Diğer Güncel Haberler