2.750 Joypara

2.750 Joypara

3.20 TL

4.00 TL
Satıcı: atagame | Puan 10


Çıkış Tarihi
2010
Birlikte al kazan
- TL
Ek tasarruf!
İndirim tutarı
- TL
İndirimli toplam
- TL
  • 2.750 Joypara Atagame tarafından otomatik teslim edilecektir.
  • 7/24 Dijital olarak teslim edilir kargo gerektirmez.
  • Ürün anahtarı (E-Pin Cd-Key) Siparişlerim kısmından görülebilir.
  • Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz.
  • Misafir olarak satın aldığınız ürünler 5-10 dakika içerisinde mail ve sms olarak tarafınıza ulaşmaktadır.Devamını oku...
Ek tasarruf
Birlikte al, kazan!
Tüm ürünleri göster

2.750 Joypara Değerlendirmeleri

5.0
0
Değerlendirme
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde ve maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler vb.) yasal mevzuat gereği iade edilememektedir.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Atagame siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

-Alıcı satın almış olduğu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa teslimini müteakip yedi (7) gün içerisinde, söz konusu ürünün iadesi için şirketimize faks, e-posta veya telefon aracılığı ile başvuruda bulunmak ve ürünün kullanılmamış olması şartı aranmak sureti ile ürünün iadesini talep edebilir.

-Buna ek olarak bahsi geçen ürünün iade bedeli; alıcı tarafından ne şekilde ödeme yapılmışsa, aynı türden tarafımızca takribi yedi (7) iş günü içerisinde alıcıya sunulacaktır (*)

-Almış olduğunuz Epin tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından sadece aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. Almış olduğunuz Epin ile ilgili herhangi bir teknik aksaklık dışında kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Benzer Ürünler

Son gezdiğin ürünler

5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL
5
0 TL