SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

World of Tanks Blitz ile Olimpik Yarislar - World of Tanks Blitz Gold Buy

Mobil oyunlarin arasinda taht kurmus, online tank savas oyunu World of Tanks Blitz olimpik yarisladi basladi ! World of Tanks Blitz Gold Buy
8/9/2016 5:52:23 AM

Havada, karada ve denizde savaş var ! War Gaming tarafından geliştirilen savaş oyunları artık mobil platforma taşınmaya başladı ki, bunun ilk örneği World of Tanks Blitz.


Android ve iOS platformlar için geliştirilen World of Tanks Blitz, klasik WoT’un mobil sürümü olarak tanınmakta ve gerek grafik, gerek oynayış bakımından da oyuncular tarafından bir hayli sevilmekte.


Rio Olimpiyatlarının başlamasıyla Overwatch gibi daha bir çok oyun yepyeni etkinlikler düzenlemeye başladı ve bunların arasına World of Tanks Blitz ‘de dahil oldu.


WoT Blitz olimpiyat oyunları etkinliği ile oyun içinde tank sürme becerilerini göstererek en büyük ödül altın madalyayı kazanmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.


Bir çok oyun modu için birbirinden harika etkinlikler düzenlenecek ve buna örnek verecek olursak Medium Tankwando oyun modu ile beraber rakiplerinizi devirmek için büyük mücadeler vereceksiniz. Bunun yanında ikinci bir örnek ile TD Archery etkinliğini gösterebiliriz. Bu etkinlik ile hedefi tam tutturmanın ne demek olduğunu kanıtlamaya çalışacaksınız.Eğer bu harika etkinliklere katılmak ve bir farkının olmasını istiyorsan Ata Game farkıyla World of Tanks Blitz Gold satın al. %100 Güvence ve ucuz fiyat garantisi seni bekliyor !Etiketler: World of Tanks Blitz, World of Tanks Blitz Gold Buy, WoT,

Diğer Güncel Haberler