SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Uzayin Efendisi Prey AtaGame Özel Indirim Ile Stoklarda !!!

Prey Sadece 172,50 TL Bu Firsat Kaçmaz.
5/15/2017 8:18:44 PM


Prey, Dishonored serisini geliştiren ödüllü stüdyo olan Arkane Studios tarafından geliştirilen first person, bilim kurgusal aksiyona sahip bir oyundur. 

Sen Talos I uzay istasyonunda uzaylı güçlerine sahip ilk insansın. Uzaylı istilasına uğramış uzay istasyonunda, gerçeği bulma yolunda ilerlerken kendini emprovize et ve geliştir. Prey, Tehlikeli bir evrende geçen etkileyici ve yeni bir hikayedir.


Prey’de, kahramanımız, 2032 yılında ayın çevresinde dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanır. Sen insalığın gidişatını değiştirecek olan bir deneyin anahtar elemanıdır. Fakat işler oldukça ters gider. Uzay istasyonu düşman uzaylılar tarafından ele geçirilir ve seni de aramaya başlarlar. Sen Talos I’in ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını perde arkasını ortaya çıkarmaya çalışırken silahlarını, irade gücünü, etkileyici kabiliyetlerini kullanarak hayatta kalmalı ve Typion uzaylı tehdidini yenmelisin. Talos I ve içindeki ekibin kaderi senin elinde.

 

Prey Sadece Atagame’ye özel fiyat ile sadece 172,50 TL Ne duruyorsun hemen sende satın al ve efsaneler arasında yerini kap.

 

Etiketler: Prey, uygunfiyat, steam ,ps3, atagame, steamkod,

Diğer Güncel Haberler