SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

TITANFALL Oyun Incelemesi

Call of Duty serisinin eski yapimcilarindan olan Jason West ve Vince Zampella tarafindan tasarlanan, Respawn Entertainment ve Electronic Arts ortakligi ile gelistirilip 2011 yilindan itibaren yayinlanmaya baslayan Titanfall oyunu efsanesi sürüyor.
1/20/2016 4:22:00 PM

Call of Duty serisinin eski yapımcılarından olan Jason West ve Vince Zampella tarafından tasarlanan, Respawn Entertainment ve Electronic Arts  ortaklığı ile geliştirilip 2011 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan Titanfall oyunu efsanesi sürüyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren FPS oyun tutkunlarının en sevdiği ve klasik keskin nişancı oyunlarına farklı bir boyut katan Titanfall yeni sürümü Titanfall Beta ile oyuncuların dikkatini çekiyor.

OYUNUN İÇERİĞİ

Titanfall oyunu klasik keskin nişancı oyunlarında olduğu gibi askerlere görev vermekle başlar. Titanfall oyunculara David kod isimli piyadeler verir ve onları yönlendirmelerini isterler. Ayrıca oyuncular isterse Titan kod adlı mechlerı da kullanabiliyor ve diledikleri zaman piyade ile mech arasında geçiş yapabiliyorlar. Oyunda ayrıca piyadelere roketler veriliyor ve bu sayede zıplayabilme yeteneği ile duvardan koşarak ilerleyebiliyorlar. Mechlara ise güçlü ve ağır silahları taşıyabilecek, düşman tarafından gelen mermileri havada durdurarak tekrar düşmana yollayabilecekler işlevler verilerek oyunculara oyunda daha aktif oynayabilmeyi sunmuşlar. Oyuncular mechler hasar alınca kendilerini fırlatma koltuğuyla mechden çıkarabilecekler ve pilotlar düşman Titanın üstüne çıkıp rodeo yaparak düşman olan titanı patlatıp etkisiz hale getirecekler. Klasik oyunlara göre Titanfall aksiyon ve macera dolu bir askeri oyun heyecanı sunuyor.

SUNULAN ÖZELLİKLERİ

Oyun içerisinde hikâye ve sinemaskoplara da yer verilerek film tadında bir oyun sunulmuştur. Yüksek çözünürlük ve grafiklerle oyuna gerçekçi bir hava katılmıştır.

Titanfall oyunu single (tekli) modunda oynanabileceği gibi multiplayer (çoklu)  oyuncu modundada 12 kullanıcıya kadar oyuncu desteği sağlıyor. Electronic Arts, Bluepoint Games (Xbox 360) ve Respawn Entertainment’ in Microsoft platformlarına özel olarak geliştirdiği Titanfall oyunu PC sistem gereksinimleri ise Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 (64-Bit) ve PlayStation için Xbox One ve Xbox 360 sistemlerinde oyunu oynayabilme imkânı sağlıyor. FPS oyun severlerin mutlaka bir göz atması gereken oyunlardan biri olmayı başarıyor.

 

 

Normal 0 21 false false false TR KO AR-SAEtiketler: Titanfall oyna, Titanfall hile, Titanfall ücretsiz,

Diğer Güncel Haberler