SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

STAR WARS: BATTLEFRONT ile Macera Devam Ediyor

Dünyada çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars serisinin oyunu olan Star Wars: Battlefront piyasaya sürüldü.
1/13/2016 5:47:26 PM

Dünyada çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars serisinin oyunu olan Star Wars: Battlefront piyasaya sürüldü. Battlefront ustaca yapılmış grafikleriyle sizlere Star Wars dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor ve bu muhteşem atmosferde yapılan mücadelelere katılma şansı veriyor. Şaşırtıcı derecede olan gerçekçi görüntü kalitesi ve yayınlanmış oynanış video ve görselleriyle piyasada büyük bir heyecan yaratmış ve büyük bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Aksiyon severler ve adrenalini seven oyuncular için hem görselleriyle hem de geliştirilmiş silah ve modlarıyla eşsiz bir oyun keyfi sunan Battlefront kendinizi Star Wars atmosferinde hissetmenizi sağlıyor.

STAR WARS: BATTLEFRONT’UN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Genellikle çoklu oyunculu olarak oynanacak olan Star Wars: Battlefront bazı bölümlerde offline olarak tek oyunculu görevleri de bünyesinde barındırıyor. Oyun ayrıca görevleri Co-op yani kooperatif olarak oynama imkanı da sağlıyor. Yani bazı bölümleri arkadaşlarınızla eğlenerek ekip çalışmasıyla geçebilir bazı bölümlerde ise tek başınıza mücadele ederek ilerleyebilirsiniz. 12 multiplayer haritanın bulunacağı oyunda Star Wars filminde görülen pek çok yer de bulunuyor. Temelde iki ayrı grubun çatışması olan bu oyunda pek çok görev içeren modlar bulunuyor. Açıklanan modlar arasında Cargo modunda karşı grubu etkisiz hale getirerek kargo bölümünü ele geçirmeniz, Hero Hunt modunda 7 ayrı rakibinizden kurtulmanız ve saldırılarına karşı hayatta kalabilmeniz, Droid Run modunda ise haritada belirtilen 3 droidi kahramansız ve araçsız olarak sadece yeteneklerinizle ele geçirmeniz gerekmekte.

Oyuncular Rebel Alliance ya da Stormtrooper gruplarından birini seçerek savaşmaya başlayacaklar. Filmdeki önemli karakterlerden Darth Vader, Boba Fett, Han Solo gibi karakterleri kullanabilir ve Star Wars evrenindeki süregelen savaşın bir parçası olabilirsiniz. Star Wars: Battlefront size uçsuz bucaksız bir atmosferde unutulmayacak aksiyonlar yaşatmayı bekliyor.

 

Etiketler: Star Wars: Battlefront oyna, Star Wars: Battlefront indir,

Diğer Güncel Haberler