SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

SHARD OF WAR Oyun Inceleme

Oyunlar, kimi zaman büyük eglence kaynagi kimi zamanda yogun yasam temposundan kaçis olabiliyor.
1/16/2016 9:14:00 PM


Oyunlar, kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda yoğun yaşam temposundan kaçış olabiliyor. Oyunlar ile bazen kazanacağınız bir can, toplayacağınız bir kaç puan ve açılan seviyelerle gelişen senaryo sizi mutlu ederken farklı stratejiler üstüne düşünmek, becerilerinizi sınamak ve zamanı keyifli hale getirmekte sizin için kolaylaşıyor. Shard Of War bu amaçları içinde barındıran, iyi vakit geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli oyunlardan bir tanesi. Bir aksiyon oyunu olarakta adlandırabiliriz. Ayrıca, tarayıcı oyunlarından sıkça karşılaştığımız BigPoint Games’in heyecanla tanıttığı MOBA oyunlarından da olan Shard Of War’ın konusu hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

MOBA nedir?

Öncelikle sizler için MOBA tanımı yapalım. MOBA açılımı, Multiplayer Online Battle Arenadır. Aslında fetih tarzı oyunların genel adı gibi düşünebilirsiniz. Valve, Dota ve Shard Of War oyunu bunlardan birkaçıdır. Adındanda anlaşılacağı gibi bu tür oyunlarda senaryo çoklu oyunculara yer vermektedir.

Shard Of War Konusu (Senaryosu)

Bu oyun modern MOBA niteliğindedir. Firma, interaktif bir oynayış tarzı hedeflemektir. Bunu güçlendirmek adını klavye klasik tuş şeması yerine mouse tıkı ve space gibi tuşlarıda kullanmanızı sağlayarak aksiyona hız katmışlardır. Artık oyunun konusundan bahsedecek olursak, Shard Of War’da kahramanlar sentinal olarak anılmaktadır ve bu aksiyon oyunu senaryosunda hasar, tank ve şifacı olmak üzere üç grup yer alıyor. Maçlardan kazandığınızda kasalarınızda biriken paralarla yeni sentinaller satın alabiliyorsunuz. Bir harita mevcut ve bu haritada can kazandıran kısımlar oyunu dinemik tutan unsurlardan birisi olmuş durumda. Oyun içinde kulenizi destekleyebilir veya düşman kuleleri bastırabilirsiniz. Koridorlar arasındaki bölgelerde tarafsız olan robotları öldürmeyi başardığınızda o robot artık sizin takımınıza geçiyor gibi durumlara da yer verilen oyun siz oyun severler için oldukça başarılı bir alternatif.

 

 

 

Normal 0 21 false false false EN-US X-NONE X-NONEEtiketler: Shard Of War oyna, Shard Of War hile,

Diğer Güncel Haberler