SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Overwatch ve Rocket League Oyuncularina Müjde !

Overwatch ve Rocket League oyunculari eglenceye doymayacak ! detaylar haberimizde..
8/4/2016 7:46:29 PM

Blizzard ‘ın efsane FPS oyunu Overwatch, yeniliğe doymuyor ! Overwatch için tanıtılan yeni Rocket League oyun modu efsane olacak..


Overwatch ve Rocket League oyuncularına harika bir haberimiz var. Çünkü Overwatch ve Rocket League oyuncuları artık oyun zevkini Overwatch ‘a gelen Rocket League ‘a benzer Lucioball adında bir oyun modu ile iki katına çıkartacak.


3 VS 3 olarak karşılaştığımız Rio'da bulunan Estadio das Ras isimli bir arenada 4 Dakikalık bir mücadele veriliyor ki Rocket League ‘da gördüğümüz hızlandırma, güçlendirme gibi ekstra özel güçlerde Overwatch Lucioball modunda yer alıyor.


Ayrıca başlayan yaz olimpiyatlarının etkisi ile gelen bu modun yanında tüm karakterler için yaz kostümleri de getirildi ki kostümler dışında karakter sevinme animasyonları, spreyler ve karakter ikonları gibi bir çok unsur yine yaz olimpiyatlarına özel hazırlandı.


Bu harika modu şuan milyonlarca oyuncu oynuyor ! sende aralarına katılmak, eğlence ve aksiyonun dibine vurmak istiyorsan hemen Ata Game farkıyla %100 güvenli ucuz Overwatch cd key ve Overwatch Loot Box satın alabilirsiniz.


Overwatch ‘ın yanında asıl futbol, hız ve aksiyonun birleştiği uygun fiyatlı Rocket League cd key satın almak yine Ata Game ile mümkün..Etiketler: Rocket League cd key, Overwatch cd key, Overwatch oyun modu,

Diğer Güncel Haberler