SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

ONLINE DÖVÜS OYUNLARI

Teknolojinin gelisimiyle internet tabanli oyunlar da yaygin hale gelmistir. Çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olarak da bilinen MMO türü oyunlarda hayali karakterlere hayat verebilirsiniz.
1/17/2016 11:53:00 PM

 

Teknolojinin gelişimiyle internet tabanlı oyunlar da yaygın hale gelmiştir. Çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olarak da bilinen MMO türü oyunlarda hayali karakterlere hayat verebilirsiniz.  Smash online çevrimiçi oyun da rol yapma oyunlarından biridir. Türk oyun firması Ntro tarafından Türkiye’ye tanıştırılan oyun genel olarak bir dövüş oyunudur. Türkçe olarak da hizmet veren oyunun adı özel olarak yapılan bir aktivite ile oyun severler tarafından belirlenmiştir.

Uzak doğu düşünce ve dövüş sistemi özellikleri taşıyan Smash online’da her biri değişik niteliklerde karakterlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Görsel özellikleriyle öne çıkan oyun kombo dövüş stiliyle 80’li yılların oyunlarına benziyor.  2.5D grafik niteliğindeki oyun öç alma üzerine kurulu olup kısa zamanda çok sayıda oyun severin tercihi oldu. Karşınıza çıkan yaratıkları öldürmeniz temel kural olup geçtiğiniz her yeni seviyede o seviyeye has yeni nitelikler ve güçler edinirsiniz. Heyecanlı dövüş sahneleriyle dikkat çeken online oyun tek başınıza savaş imkânı sunduğu gibi gruplar halinde de savaşabilirsiniz.

 Oyunda silahşör, gölge savaşçısı, kılıç ustası ve demir yumruk adında dört ana karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin özellikleri şöyledir:

1. Kılıç Ustası: Kılıçla savaşma konusunda üstün becerileri vardır. Belirli bir seviye atladıktan sonra hava bükücü olabilirler.

2. Demir Yumruk: Asıl gücünü yumruklarından alan bu karakter 30. Seviyeden sonra çelik pençe ve hayal el diye adlandırılan iki sınıfta dövüşmeye devam eder.

3. Silahşör: Uzmanlık alanı patlayıcılar ve silahlardır. Etraflarındaki her şeye uzaktan bile ağır zarar verebilirler.

4. Gölge Savaşçısı: Gizlice tuzak kurarak öldürme konusunda ustadır. En üst aşamaya geçtiklerinde hayalet dansçı olma niteliğini kazanırlar.

Dövüş oyunları kategorisinde öne çıkan smash online gelişmiş kombo sistemiyle oyun severlere heyecan dolu bir deneyim vaat ediyor.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: online dövüs oyunu oyna, online dövüs oyunu indir,

Diğer Güncel Haberler