SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Nexon Games: Oyunlar ve Fazlasi

NEXON Co., Ltd. Kore asilli bir sirkettir ve free-to-play oyunlarinin gelistirici ve yayincisi olarak çalisir. Dünyaca ünlü oyunlari mevcuttur ve hala milyonlar tarafindan oynanmaktadir.
1/16/2016 11:00:50 AM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

NEXON Co., Ltd. Kore asıllı bir şirkettir ve free-to-play oyunlarının geliştirici ve yayıncısı olarak çalışır. Dünyaca ünlü oyunları mevcuttur ve hala milyonlar tarafından oynanmaktadır. Ürettiği MMORPG tabanlı oyunlar her gün iyileştirilmekte ve daha da geliştirilmekte olup, Nexon Games oyuncu sayıları gitgide artmaktadır. Yayınladığı oyunları arasında Dekaron, Combat Arms ve Vindictus gibi dünyaca ünlü ve sıklıkla oynanan oyunlar bulunur.

Nexon Games Oyunları

Nexon Games oyunları MMORPG tabanlıdır ve ücretsiz olarak çevrimiçi oynanır. MapleStory ile karakterinizi güçlendirebileceğiniz ve akıl almaz yerleri keşfedebileceğiniz bir macera sunulur, amacınız ise kötülüklere karşı savaşmaktır. Combat Arms ise internet üzerinden gerçek rakiplerle savaşabileceğiniz bir savaş oyunu. Savaşmak için kullanacağınız silahlar oldukça çeşitli, düşmanlarınız da öyle. Atlantica ile kişisel stratejinizi daha ön plana çıkararak savaşabilir, karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Farklı karakter sınıflarından bir karakter seçerek, görevler alıp karakterlerinizi geliştirebileceğiniz başka bir oyun olan Vindictus ile kendinizi oyuna kaptırabilirsiniz. Dekaron yine Vindictus gibi farklı karakter sınıflarından birini seçip karakterinizi geliştirebileceğiniz bir macera oyunu. Derbaran isimli bir Orta Asya ülkesinde iç savaşa katılan bir asker olarak oynayacağınız Warrock’ta amacınız çeşitli silahlar ve araçlar ile düşmanınıza karşı savaşıp düşman karargahını ele geçirmek olacaktır. Savaş ve macera oyunları haricinde başka oyunlar oynamak isteyenler için futbol menajerlik oyunu olan United Eleven ile favori oyunlarınızla kulübünüzü başlatıp, sahalara adım atabilirsiniz. Hızlı ve aksiyon dolu oyunları sevenler için ise zombilerle savaşılan Counter Strike Nexon: Zombies idealdir. Bunların dışında First Assault ve Combat Arms: Line of Sight gibi oyunları da mevcuttur.

Nexon Games’e katılmak

Destansı oyunlar keşfetmek ve bu oyunları oynamak isteyen kullanıcıların tercihi Nexon Games’e katılmak oldukça kolay. Açacağınız hesap ile oyunları keşfetmeye ve oynamaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi olarak oynayacağız oyunlar ücretsiz olacak olup, ekstra hizmetler için ücretlendirmeye tabi tutulabilirsiniz.

Etiketler: Nexon Games oyna, Nexon Games indir,

Diğer Güncel Haberler