SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

NBA2K16 Oyun Inceleme

Basketbol severlerin kuskusuz ve alternatifsiz en iyi basketbol içerikli video oyunu NBA serisidir.
1/15/2016 11:41:00 PM


Basketbol severlerin kuşkusuz ve alternatifsiz en iyi basketbol içerikli video oyunu NBA serisidir. Hatta otoritelerin görüşüne göre en iyi spor içerikli video oyunu NBA serisidir. Serinin 17. oyunu olan NBA2K16 yenilikleri ve geliştirilmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.Grafikte Son Nokta

Öncelikle, NBA2K16’da grafik, görüntü ve ses konusunda çok detaylı bir çalışma yapıldığı oyuna başlar başlamaz göze çarpıyor. Oyuncuların oyundaki görüntüleri neredeyse gerçekteki halleri ile birebir aynı olarak tasarlanmış. Sakal, bıyık ve en ince vücut detayına kadar düşünülmüş olunması oyunun gerçekçi ve heyecanlı bir hal almasına büyük katkıda bulunmuş. Ayrıca ses kalitesi NBA2K16 takipçilerinin beklentilerinin üzerinde tasarlanmış. Maçların öncesi ve maç esnasındaki sesler müzikler oynayanlarda adete bir NBA maçını canlı izliyormuş hissini uyandırıyor.


Detaylı Kariyer Modu ve myGM Modu

Spor oyunlarının vazgeçilmez eklentisi olan kariyer modu’da NBA2K16’da klasik çizgiden çıkarak detaylı ve gerçekçi bir şekilde hazırlanmış ve muhteşem hikayelerle içeriğin dolu bir hal alması sağlanmış. Kariyer modunda oyuna kariyerinize başlayacağınız koleji seçerek başlıyorsunuz ve seçeceğiniz kolej gerçek hayattaki tercihlerde olduğu gibi kariyerinizi baştan sona olumlu veya olumsuz etkiliyor. Bunun dışında kariyer modundaki mevcut eklenti ve özellikler geliştirilerek sizin oyuna tamamen dahil olmanız sağlanmış.

MyGM modunda ise mevcut detaylar iyice geliştirilmiş. Dolu ve detaylı içerik sayesinde MyGM modunda uzun soluklu bir oyun zevkini tatmış oluyorsunuz. Dilerseniz oyuna arkadaşlarınızı mutliplayer özelliği ile oyuna dahil edebiliyorsunuz.

Co-Op ve Çoklu Oyun

NBA2K16’da kariyer modu hariç tüm modlar için çoklu oyun imkanı sunulmuş. Ayrıca online bağlantılar kurarak oyunu online oynamak sistemi neredeyse hatasız bir şekilde düzenlenmiş.   Ayrıca Co-Op özelliği ile arkadaşlarınızla kariyer modu haricindeki modları çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabilirsiniz.

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE AR-SAEtiketler: nba2k16 oyun inceleme, nba2k16 oyna,

Diğer Güncel Haberler