SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Mirror's Edge 2 ve Mass Effect 4 Hangi tarihte Çikacak?

BioWare tarafindan yapimi süren TPS ve aksiyon oyunu Mass Effect 4 ve DICE tarafindan yapimi süren platform ve aksiyon oyunu Mirror's Edge 2'nin EA'nin FY 2016 etkinliginde bulunacagi duyuruldu.
4/9/2015 8:23:05 PM
Mirror's Edge 2 ve Mass Effect 4 Hangi tarihte Çıkacak?

BioWare tarafından yapımı süren TPS ve aksiyon oyunu Mass Effect 4 ve DICE tarafından yapımı süren platform ve aksiyon oyunu Mirror's Edge 2'nin EA'nin FY 2016 etkinliğine katılacağı duyuruldu. Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan oyun 2016 yılının son aylarında çıkabilir.

EA, yeni Need for Speed oyunları, Mass Effect 4'un, Mirror's Edge 2'nin ve Star Wars: Battlefront'un FY 2016'ya katılacağını duyurdu. FY 2016, Nisan 2015 tarihinden Mart 2016 tarihine kadar sürecek. Yeni Need for Speed oyunu ve Star Wars: Battlefront, noelde çıkacak. Mass Effect 4 ve Mirror's Edge 2'nin de etkinlik bitmeden çıkacağına kesin gözle bakılıyor.


Ek olarak Mass Effect’in geliştirme direktörü kendi twitter hesabından attiği twit'de  “Dövüş sistemi oldukça iyi görünüyor ve şu an son aşamalarında. Biyotik silahları  ve donanımlar da oldukça muhteşem” diyerek tüm oyun severleri heyecanlandırdı!

Yeni çıkacak tüm oyunlarla alakalı haberler için takipte kalınız…


Etiketler: ve Mass Effect 4, mirrors edge, ea, need for speed,

Diğer Güncel Haberler