SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Mario Party 10 Oyun Incelemesi

Çocuklugumuzun en büyük macerasi Mario oyunu hatirlamayan, oynamayan yoktur sanirim. Kraliçeye varmak için tüm gücü ile çalisan, zehirli bitkilerden, canavar kaplumbagalardan kaçmaya çalisarak altinlari iksirleri kazanip daha güçlü ve zengin olmaya ç
1/11/2016 8:34:00 PM

Çocukluğumuzun en büyük macerası Mario oyunu hatırlamayan, oynamayan yoktur sanırım. Kraliçeye varmak için tüm gücü ile çalışan, zehirli bitkilerden, canavar kaplumbağalardan kaçmaya çalışarak altınları iksirleri kazanıp daha güçlü ve zengin olmaya çalışan Mario şimdi daha gelişmiş bir program ile karşınızda. Bildiğiniz Mario serisinden tamamen farklı olan Mario Party serisi sizleri çok şaşırtacak derecede yenilenmiş, farklı efektler ile güçlendirilmiş, oyuncusuna yeni heyecanlar yaşatacak boyuta getirilmiştir.

Mario party 10 da neler yenilendi: güncellenen versiyonu ile ara yüzleri yenilendi ve yeni karakterler eklendi. Yeni eklentilerle artık daha eğlenceli olan mario party 10, 9 ve 8. Sürümlerine göre daha fazla dikkat çekmekte. Mini oyunları ve yeni karakterli ile oyuna ayrı bir tat katmayı başartan 10 serisi yeni görselleri ile dikkat çekmekte.

Mario party 10 modları: mini oyunlar halinde karakterlerin birbiri ile savaşı etrafında süren oyun Bowser partisi ve Amiibo partisi olarak iki mod seçeneği sunuyor.

Bowser partisi modu: oyunun bu modunda beşinci oyuncu kalan dört oyuncuyu durdurmak için kendi başına savaşıyor. Tüm engellere ve kalan dört oyuncunun gücüne karşı savaşan beşinci oyuncu oyunun kaderini kendi başına belirliyor. Bu oyunculardan kim paneli kalbi sağlam olarak bitirirse kazanıyor. Savaşmak için değişik güçler kazanabildiğin bu pyunda yangın nefesi vb. gibi değişik güçler sahibi de olabiliyorsun.

Amiibo partisi modu: dört karakter bu oyun modunda bu mod için belirlenmiş kurallar çerçevesinde oynar. Bir amiibo kendi oyuncularını 3 boyutlu bir gemide temsil ederken biri eksik diğer grup iki boyutlu karton cut-out ile temsil ederler.

Gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alabilecek mario, mario party serisi ile kendini her yeni çalışmada daha da güçlendirmekte sizde bu oyunu oynamaktan memnun kalacaksınız.

 

 

Etiketler: Mario party 10 hile, Mario party 10 oyna,

Diğer Güncel Haberler