SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Bombom oyununun yeni sunucusu 152 açildi!

Bombom Kralligi'nin tadini çikarmaniza yardimci olacak! Arkadaslarinizla en sevimli ve en rahat Bombom seyahatine hemen baslayin!
4/6/2015 10:07:07 PM

Değerli Bombom oyuncuları,

3 Nisan 2015 saat 10:00’da Bombom oyununun yeni sunucusu 152  açıldı! En güzel yeni sunucu etkinlikleri Bombom Krallığı'nın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak! Arkadaşlarınızla en sevimli ve en rahat Bombom seyahatine hemen başlayın! Yeni açılan serverla birlikte gelecek etkinlik ve fırsatlardan yararlanmak için takipte kalınız…

Bombom kupon satın almak için tıklayınız….

Keyifli alışverişler dileriz….

Bombom basit bir oyun gibi görünse de aslında çok derinlemesine bir içeriğe sahiptir. Online oluşu da oyunun sürekli gelişmesini ve aktif kalmasını sağlamaktadır.

En ucuz bombom elex kuponu Atagame'de. 

Dünyada ve tüm Türkiye’de tüm oyuncuların tutkuyla bağlandığı Bombom, yaş farkı gözetmeksizin her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun. Elex-Tech  tarafından yayınlanan oyun eğlenceli grafik özellikleri ve ses efektleriyle görsel bir şölen oluşturuyor.

Siz de bol silah ve kostüm seçenekli Bombom dünyasına adm atın, karakterinizi geliştirin ve tecrübe kazandıkça rakipleriniz arasından sıyrılın.


Etiketler: bombom oyna, bombom 337, bombom elex kupon satin al, bombom,

Diğer Güncel Haberler