SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Bitupcard Nedir, Ne Ise Yarar

En Kolay Bitcoin Nasil Alinir ? BitupCard ile Bitcoin Nasil Alinir ?
12/9/2014 3:56:54 PM

Tüm Dünya’nın asrın icadı ya da paranın yeniden icadı olarak baktığı ve bazı ekonomistlerin, ekonomimizi yeniden şekillendireceğine inandığı BitCoin, her geçen gün daha fazla değer kazanmaya devam ediyor. (Şu an 1 BitCoin 794.55 Türk Lirası değerinde)


MegaUpload'ın CEO'su Kim Dotcom'un ifadesi ile "önümüzdeki on yıl içinde Dünya'nın en etkin ödeme metodu olacak" olan Bitcoin'i, Data mining (veri madenciliği) yolu ile bilgisayarınız üzerinden kazanabileceğiniz BitCoin’i ayrıca Dolar ya da Euro alıyormuş gibi kendi kuru üzerinden satın da alabiliyorsunuz; ancak elbette herhangi bir döviz bürosuna gidip “ben paramı 10 BitCoin ile takas etmek istiyorum” diyemiyorsunuz.


Peki BitCoin’i nasıl elde edeceksiniz gidip alamıyorsanız?


Artık bu sorunun çok pratik bir cevabı var; Bitupcard!


Kullanıcılarına ön ödemeli kartlar ile pratik ödeme çözümleri sunan Mangırkat, şimdi de Bitupcard adındaki ön ödemeli BitCoin kartı ile kullanıcılarını bu muhteşem ürün ile tanıştırıyor.


Dünya’nın neresinde olursanız olun alışverişlerinizde kullanabileceğiniz BitCoin için özel olarak geliştirilen Bitupcard, Google, Apple veya Steam’in hediye kodlarına benzer şekilde çalışıyor. Belirli bir miktar; örneğin 50 Türk lirası, değerinde bir Bitupcard alıyorsunuz ve bu kart ile isterseniz BitCoin’in kestiği %6 oranındaki komisyon karşılığında BitCoin’inizi alabiliyorsunuz.


Şu an sadece belirli noktalarda satışı yapılan Bitupcard’ı atagame.net üzerinden (bu bağlantıdan) internetten de alabilirsiniz.

E-pin alışverişi için doğru adres Atagame

Etiketler: bitupcard al,bitupcard satis,online bitupcard,bitupcard 2015,

Diğer Güncel Haberler