SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Wolf Team

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Wolfteam Efsanevi Paket - Kumpara95 19.97 TL Satın Al
Joygame
1.000 Joypara - Kumpara5 1.18 TL Satın Al
2.750 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara15 3.24 TL Satın Al
5.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara25 5.90 TL Satın Al
10.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara55 11.80 TL Satın Al
12.750 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara75 15.05 TL Satın Al
20.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara115 23.60 TL Satın Al
30.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara175 35.40 TL Satın Al
50.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara295 59.00 TL Satın Al
80.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara470 94.40 TL Satın Al
100.000 Joypara WolfTeam Nakit - Kumpara590 118.00 TL Satın Al

Wolfteam Nakit En Ucuz Hangi Sitede ?

Wolfteam Joygame tarafından yayınlanan bir aksiyon savaş oyunudur.Oldukça akıcı bir hikayeye sahiptir. Grafik özellikleri ise çok kalitelidir. Oyunun ses efektleri de başarılıdır.Oyun hikayesinde Klinik bir çalışma ele alınmaktadır. Bu çalışma sırasında DNA’ları kurtlarla birebir örtüşen bir grup insan keşfediliyor.
Bu insanların takibinin ardından bir çoğunun özel askerler olduğu ortaya çıkıyor. Ve diğer bir olay ise bu özel güçlere sahip olan insanların diğer insanlara göre ömürlerinin daha kısa olması.
Yapılan derinlemesine çalışmalar sonucu Epoxyn isimli bir ilaç bu kurt insanların tedavisi için geliştirilir. Aynı zamanda Anti-Epoxyn de bulunur. Ancak bu tehlikeli zehir Fransız ordusuna satılır.Fransız ordusu elindeki bu güçlü ilaçlar ile kısa süre içinde WOLFTEAM’ i kurar.

Bu ordu inanılmaz güçlü yeteneklere sahiptir ve acımasızdırlar.Bu orduya girebilmeniz için minik bir testten geçiriliyorsunuz.
fiziksel özellikleriniz,yetenekleriniz ve bağlı olduğunuz ülkede illegal işlere bulaşıp bulaşmadığınız inceleniyor.
Orduya girdiğiniz andan itibaren özel casusluk görevleri için stratejiler geliştiriliyor ve sürekli bir eğitim sürecine giriyorsunuz.
Bu aşamaya kadar kontrolde tutulan WOLFTEAM mensupları görevlerini tamamladıktan sonra çevreye dehşet saçan bireylere dönüşmeye başlıyor. İşte tam da burada aksiyon ve mücadele yüklü bir savaş oyununun kapıları sizlere açılıyor.
Wolfteam örgütünün sürekli olarak işlediği cinayetler, bir amaca hizmet etmeksizin düzenledikleri kusursuz suikast girişimleri ve en çok da aralarında çıkan güç ve iktidar savaşları dünyayı büyük bir kaosa sürüklemekte.
Artık Wolf Team üyeleri sonsuza dek hür ve Fransız Ordusuna karşı da güçlü bir WolfTeam ordusu oluşturulmuş durumda.
İnsanlar ve kurtlar arasında yaşanan bu aksiyon yüklü savaşta kullanılan silahların donanımı da gerçekten büyüleyici.Wolf team nakit en ucuz fiyatlara Atagame.net'den alınır. Wolfteam joypara için Atagame.net 6 yıldız hizmetinizde

Türkiye’de Joygame tarafından yayınlanan Wolf Team tüm dünyada online oyuncuların büyük ilgisini çeken bir MMOFPS. Gerek yaratılan atmosferi gerek hikayesiyle muhteşem bir oyun deneyimi yaşatan Wolf Team sizi de bu puslu dünyaya davet ediyor!


Karar sizin; ister DNA’ları ile oynanmış güçlü ama kısa ömürlü kurtlardan ister kurtlarla mücadele eden askerlerden olun! Bu macera korku ve aksiyon sevenler için bire bir! 

Öncelikle http://www.joygame.com/wolfteam/ adresinden hesabınıza giriş yapınız ve sitenin sağ tarafında yer alan üye panelinizden 'Joypara Yükle' butonuna tıklayınız. 
Açılan ödeme ekranında 'Joypara Yükle' seçeneğine tıklayın ve E-pin seçeneğini seçiniz. 


Sol tarafta bulunan menüden önce 'Cüzdanım' butonuna ardından 'JP’leri Çevir'butonuna tıklayarak Wolfteam’i seçip Nakit'e çevirme işlemini tamamlayınız.