SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Watch Dogs

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Watch Dogs UPLAY CD KEY GLOBAL - Kumpara160 32.98 TL Satın Al
Watch Dogs - Kumpara655 120.74 TL Satın Al

Watch Dogs Standart Edion Al


Watch Dogs çok kaliteli ve aksiyon yüklü bir video oyunudur. Neredeyse film tadında geçen oyun hikayesi vardır.
Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunun dünya genelinde aktif birçok oyuncusu vardır. Oyunun online olması ve birçok da kullanıcısının olması ortama daha da rekabet duygusu kazandırmaktadır.

Oyun hikayesi bir metropolde yaşanan, aslında minik bir elektrik kesintisi olarak bakılabilecek bir karanlığa gömülme durumundan filizlenmektedir.
bu elektrik kesintisi aslında sıradan bir durum değildir ve kısa süre sonra büyük bir şehri kabus kaplayacaktır.

Oyunun ana karakteri olan Aiden Pearce ilk başlarda aslında legal bir firmanın bu kesintiyi araştırması adına hizmet veren bir tiptir. Ancak kısa süre sonra elindeki tüm imkanları kendi lehine ve İllegal olarak kullanmaya başlar.

Hikayeyi daha detaylı bir şekilde inceleyebilmek ve serüvenin parçası olabilmek için yükleme işlemleri sırasında gerekli olan Watch Dogs Standart Edition PC atagame.net den çok ucuz fiyatlara temin edebilirsiniz.

Oyunda yer alan diğer karakterler ise; Nicky, Jackson Pearce, Lena Pearce, Badboy17 nickli Clara Lille, T-bone ve Jordi Chin’dir.

Oyun Chicago metropolünde geçmektedir. Oyunun grafikleri ise bu ışıklı şehrin tüm detaylarını tamamen yansıtmaktadır. Bu kargaşa ve adrenalin yüklü şehirde şehrin içerisinde zaman zaman kendinizi kaybedebilirsiniz.

Oyuncular için sürekli yenilenen görevler vardır. Görevler sonucunda yüklü miktarlarda tecrübe puanı kazanılır ve gelişme kaydedilir.

Karakter kişiselleştirme seçenekleri tatmin edici içeriktedir.

Ayrıca oyuna heyecan katan diğer bir detay da görevleri tek basınıza yapabileceğiniz gibi, ekip çalışması yaparak da başarıya ulaşabilmenizdir. Bu takım ruhu size yeni arkadaşlıkların da kapısını aralar.

Oyuna bir an önce giriş yapmak için atagame.net güvencesi ile hızlı bir şekilde çok ucuz fiyatlara Watch Dogs Standart Edition PC satın alabilirsiniz.