SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Warframe

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
75 Platinum - Kumpara45 9.54 TL Stok Yok
170 Platinum - Kumpara65 14.32 TL Stok Yok
370 Platinum - Kumpara170 35.10 TL Stok Yok
1000 Platinum - Kumpara460 95.44 TL Stok Yok
2100 Platinum - Kumpara695 143.15 TL Stok Yok
4300 Platinum - Kumpara1855 381.74 TL Stok Yok

War Frame Platinium


War frame online olarak oynanan muhteşem ötesi grafiklere sahip bir savaş oyunudur. Bu savaş oyunu uzayın tehlikeli karanlığında geçer.
Uzay savaş oyunlarını sevenler için en kaliteli oyun tercihidir.

Oyuna kısa bir yükleme işlemi ve kayıt işleminden sonra kolayca giriş yapabiliyorsunuz. Kurulum sırasında oyun sizden  Platinum üyelik isteyebilir. Atagame.net kullanıcılarına çok ucuz fiyatlara  Platinum sahibi olabilme imkanı sunmaktadır.

Oyuna oldukça derinlemesine bir grafik ile tasarlanmış olar uzay gemisinde başlangıç yaparsınız. Kahramanınız ise alışılagelmişin dışında yetenekleri olan bir uzaylıdır.

Savaşmak istediğiniz gezegeni seçersiniz ve mücadeleniz başlar.

warframe’de kontrol yön tuşları ile sağlanmaktadır. Oyuna ilk giriş yaptınız sürelerde kontrolde biraz zorlansanız da zaman içerisinde bu oturacaktır.

Uzay geminiz çoklu bölümlerden oluşur. Yine bir süre sonra bütün karışıklığa hakim olacaksınız. Ayrıca oyun haritaları da oyuna yeni giriş yapanlar için oldukça yardımcı olabilecek düzeyde tasarlanmıştır.

Oyunda karakter geliştirme özellikleri oldukça geliştirilmiştir. Ancak birçok önemli ve özel obje için  Platinum sahibi olmanız gerekir. Atagame.net ile pratik bir şekilde oldukça ucuz fiyatlara  Platinum satın alabilirsiniz.

Oyun ara yüzünde ekipman, İletişim, profil ve diğer seçenekleriniz şeklinde ayrılmış oldukça kolay kontrol edilen bir tasarım mevcuttur.

Karakteriniz aynı anda birçok farklı savaş aleti ve silahla oyuna devam edebilir. Tüm bunları birkaç tuş yardımı ile kolayca değiştirirsiniz. Bu da savaşınıza hız katmaktadır.

Silah donanımları büyüleyicidir. Ancak birçok özel tasarım silah yüklü  Platinum ile satın alınmaktadır. Atagame.net’in size sunduğu  Platinum seçeneklerini kullanarak, çok ucuz fiyatlara bu özel silahlara da sahip olabilirsiniz.


Öncelikle oyunun sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve 'PLATİN Satın Al' butonuna tıklayınız. 
Daha sonra istediğiniz miktarı seçiniz. Ardından 'Epin'i Aktif Et' butonuna tıklayıp almış olduğunuz kodu giriniz. Onay kodunu girip 'Aktif Et' butonuna tıkladığınızda işleminiz tamamlanacaktır. 
Keyifli oyunlar!