SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Total War 2

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Total War Rome 2 - Kumpara355 71.65 TL Stok Yok
Total War Shogun 2 - Kumpara170 39.45 TL Satın Al
Total War: ROME II - Emperor Edition - Kumpara355 71.65 TL Satın Al

Total War PC


Total War çok geniş içerikli ve kaliteli bir savaş oyunudur. Online olarak oynanan bu oyunun geliştirilmiş serisi olan Total War: Rome 2 oyuncular tarafından daha fazla beğeni toplamıştır.

Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur. Bu Türk oyunculara daha kolay bir oyun ortamı oluşturmaktadır.

ayrıca bu oyun online oyunlar arasında 2 Türkçe dil desteği sunan oyun olarak bilinmekte ve bu sayede oyuncu kitlesini artırma unvanına da sahiptir.

Total War hikayesi M.ö 272 yıllarında geçmektedir. Oyun grafiklerinde bu dönemlerin tüm öğelerine rastlanır. Kaliteli içeriğe sahip bu oyunda grafik özellikleri adeta oyuncuları büyülemektedir.

Video oyunu olan bu süper ötesi savaş oyununda aslında günümüz yönetiminden de parçalar bulacaksınız. Oyuncuları kendisine bağlayan en büyük özelliği belki de bu olabilir. Devletlerin günümüzdeki yönetim şekilleri oyunda birebir görülmektedir.

Oyunun harita içeriği oldukça gelişmiştir. Oyunda yer alan kavimler, göç eden topluluklar, Krallar, Dünyanın Doğu'su Batı'sı, Roma ve Afrika’nın tüm derinlikleri itina ile haritaya yerleştirilmiştir.

Haritalar oldukça detaylı tasarlanmıştır. Buna rağmen kullanım kolaylığı açısından, oyuna yeni giriş yapanlar tarafından bile oldukça kolay yararlanılabilecek düzeydedir.

Oyunun savaşları oldukça adrenalin ve kıyasıya mücadele ile geçmektedir. 15 saat süren savaşlar bulunmaktadır. Bu uzun savaşlarda oyuncuların nefes alabilmesi için molalar bile düzenlenmiş ve tasarlanmıştır.

oyun her PC tarafından desteklenmekte ama bazı eski sürüm bilgisayarlarda ekran kartı sorunu yaşatabilmektedir. Kurulum aşamasında oyun sizden Total War Rome 2 CD KEY isteyecektir. Atagame.net sayesinde Total War Rome 2 CD KEY ihtiyacınızı da çok ucuz fiyatlara pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Oyunda birçok sefer paketi de vardır. Her geliştirilmiş paket oyuna heyecan katmaktadır. Sizde biran önce bu devasa platformda yerinizi alıp savaşın ve tarihin derinliklerinde mücadele vermek istiyorsanız, atagame.net ile Total War Rome 2 CD KEY satın alarak, oyuna giriş yapabilirsiniz.