SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Tomb Raider

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Tomb Raider - Kumpara130 4.04 TL Satın Al

Tomb Raider


Tomb Raider video oyunları sıralamasında en üst seviyelerde yer almaktadır. Oyunun cevrim içi ve dünya genelinde eş zamanlı oynanması oyuncu kitlesini artırır.

Tomb Raider bilgisayar oyunundan önce kitapları ve filmleri ile dünyayı etkisi altına almış bir serüvendir.

Toby Gard tarafından dünyayı saran bu serüven yaratılmıştır. Diğer oyunların aksine bu oyunda baş kahramanın kadın olması da oyuna farklılık kazandırmaktadır.

Oyun seri şekilde piyasaya sürülmüştür ve Crystal Dynamics, Core Design olarak iki başarılı firma tarafından geliştirilmiştir.

her serisinin ayrı bir geliştirilmiş içeriği olmasına rağmen online oyuncular tarafından en fazla sevilen Tomb Raider 2 serisidir.

Tomb Raider oyununun baş kahramanı Lara Croft’dur. Lara başından geçen trajik uçak kazasının ardından anne ve babası adına araştırma yapmaya başlar ve bu şekilde macerası başlar.

oyunda Ekskalibur bulunmak zorundadır ve Lara tüm mücadelesini bu amaç uğruna verir. Ekskalibur Kral Arthur’un kılıcıdır.

Oyunda steam Key sahibi olmanız gerekmektedir. Birçok pc tarafından desteklenen oyun için tomb Raider Steam Key gereksinimi olacaktır. Atagame.net kullanıcılarına pratik ve güvenli bir şekilde çok ucuz fiyatlara Steam Cd Key satın alama fırsatı sunmaktadır.

Tomb Raider , Atlantis Scion’u, Xianı’ın Kılıcı, Lara Croft’un maceraları, Son Vahiy, Anılar ve karanlığın meleği olmak üzere bölümlerden oluşur. Bu bölümler oyunun ilk geliştirici tarafından üretilmiştir. 
Diğer bölümler ise Criystal Dynamics tarafından geliştirilen
Yıldönümü, Efsane, Yer altı dünyası ve Bir macera doğdu bölümleridir.

atagame.net tüm bu serileri sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz için sizlere Steam CD Key sahibi olma imkanını sunmaktadır. Atagame.net den ucuz fiyatlara Steam Cd Key’inizi alabilirsiniz.