KUMPARA
Sepetim Boş
,

The Walking Dead

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
The Walking Dead: The Final Season - Kumpara120 24,00 TL Satın Al
The Walking Dead: Season Two - Kumpara155 31,90 TL Satın Al
The Walking Dead - Kumpara155 31,83 TL Satın Al

The Walking Dead


Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead online oyun dünyasına giriş yaptığı tarihten itibaren geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur.
Oyun hikayesi bir romana dayanmaktadır. Çizgi roman Robert Kirkman’ın The Walking Dead isimli çizgi romanıdır.
Oyun online olarak aynı zamanda android telefonlarda da oynanmaktadır.

Bu muhteşem online savaş oyunu Çizgi romana sadık kalarak Georgia’da geçmektedir.
Online oyunun içerdiği karakterler ancak çizgi romana sadık kalmamıştır. Oyun karakterleri daha renkli ve daha fazla sayıdadır. Ayrıca oyunda kişiselleştirme seçenekleri de oldukça gelişmiştir.
 
Grafik içeriği oldukça geniş içerikli ve kaliteli olmasından dolayı bazı bilgisayarlarda desteklenme sorunu yasayabilir. Yükleme işlemi sırasında Steam CD Key ihtiyacınız olacaktır. Atagame.net ile güvenli ve pratik bir şekilde çok ucuz fiyatlara Steam CD Key satın alabilirsiniz.

The Walking Dead adrenalin yüklü bir hayatta kalma mücadelesi içerir. Oyunun kontrolü oldukça kolaydır. Maus ile kontrol edilen karakterlerde tıkla ve yönet sistemi geçerlidir. Dokunmatik ekranlarda ise kontrol daha da basit olmaktadır.

Oyuna heyecan ve ekstra tecrübe puanı kazanmanızı sağlayan en başta zombiler olmak üzere birçok bot karakter de mevcuttur.

Oyuna giriş yapmadan önce kısa bir şekilde oyun hikayesini okumanızı oyunda başarılı olabilmeniz açısından tavsiye etmekteyiz. Oyuna giriş yaparken ihtiyaç duyacağınız Steam CD Key atagame.net de çok ucuz fiyatlara sizlere sunulmuştur.

Oyun genel olarak 5 bölümden oluşur. Her oyuncu sırası ile bütün bölümleri tamamlayarak bir sonraki bölüme geçiş yapar.

Oyun ne kadar Çizgi Roman esintisinden uzak ve daha gelişmiş olsa da karakter çizimlerinde Çizgi Roman tasarımlar dikkat çekmektedir.

Online ve çoklu çevrim içi geniş bir platformda oynanan bu süper ötesi online oyun sizleri amansız bir maceranın içine atacaktır.