SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

The Sims

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
The Sims 3 - Kumpara230 46.26 TL Satın Al
The Sims 3 Origin Key GLOBAL - Kumpara275 55.00 TL Satın Al

The Sims CD KEY


Online oyunlarda Simülasyon türü oyunları severlerin ilk sıradaki tercihidir Sims 3. Seri halde bulunan sims sürekli kendini yenilemekte ve gelişmektedir.
Gerçek dünyada yaşayabileceğiniz birçok kavrama bu oyunda da sahipsinizdir. Sims 3 ün gerçek dünyaya fark atan özelliği ise, burada yaptıklarınızın, yapacaklarınızın hayal gücünüz ile sınırlı olmasıdır.

sims3 paketi oldukça renkli içeriklidir. Yine diğer simsler gibi kendi yaşam alanlarınızı dekore ediyorsunuz, kendi işinizi kuruyorsunuz ve kendi ailenizi genişletiyorsunuz. Karakter kişiselleştirme seçenekleri ise her zaman ki gibi daha renkli olmakla birlikte, daha da geliştirilmiştir.

atagame.net 3 Starter Pack Origin CD-Key sayesinde çok ucuz fiyatlara yeni sürümün tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Sims 3 de sizleri bekleyen yeniliklerde en göze çarpanlar, kıyafet ve aksesuarlarda görülen 70’ler,80’ler ve 90’lar furyasıdır. Giyiminizden mobilyalarınıza, binanızın inşaatından, saç stilinize kadar tüm detaylarınıza istediğiniz dönemin damgasını vurabilirsiniz.

Sims3 kolay bir kurulum sürecine sahiptir. Ancak gelişmiş grafik özellikleri nedeni ile eski sürüm bilgisayarlarda desteklenme sorunu yaşayabilirsiniz.

3 Starter Pack Origin CD-Key ihtiyacınızı ise pratik ve güvenli bir şekilde çok ucuz fiyatlara atagame.net den satın alabilirsiniz.

Sims 3 de sizleri bekleyen birçok da renkli eklenti paketi bulunmaktadır. Bunlardan World Adventure, Late Nigt, Pets, Show time, Üniversity life paketleri öne çıkanlardır.

Özellikle sims3 de yer alan Sims Pet eklentisi çılgınlığı her yaştan oyuncuyu kendisine bağlamıştır. Sims3 kullanıcıları uzunca bir süre kendi karakterlerinin gelişimiyle değil, Petlerini eğitmekle uğraşmıştır.