SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Tanoth-Legend Online

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - Kumpara25 6.00 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - Kumpara55 12.00 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - Kumpara135 30.00 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - Kumpara275 60.00 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - Kumpara685 150.00 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - Kumpara1375 300.00 TL Satın Al

Tanoth Legend Mangır Kart


Tanoth Legend Online muhteşem fantastik öğelere sahip bir online savaş oyunudur. Oyunun kendisine ait sürükleyici bir hikayesi vardır.
Online savaş oyunu severler bu sürükleyici serüvende aralıksız adrenalin yüklü bir mücadele içinde bulurlar kendilerini.
Tanoth Legend online da birçok farklı dünya vardır. Oyuna giriş yaptığınızda bu dünyaların kapılarını aralamış olursunuz.
Kral Targo’nun kusursuz bir şekilde yönettiği Aris ülkesi onun yokluğunun ardından kabus dolu günler yaşamaya başlar. Siz kahramanlar da oyuna giriş yaptığınızda Targo'nun kardeşi Halga'nın otorite ve acımasızlık dolu hükümdarlığından halkı ve Aris dünyasını korumaya kendinizi adayacaksınız.

Oyuna kısa bir üyelik işleminden sonra giriş yaparsınız.  Giriş yaparken oynamak istediğiniz dünyayı seçmeyi unutmayınız.
Oyun grafikleri oldukça kaliteli ve büyüleyicidir. Oyuna sıfırdan başlayan kahramanlar için bir süre için usta bir savaşçı olan Aldegar yardımcı ve yol gösterici olacaktır.

Oyunda günlük yenilenen görevler önemlidir. Bu görevlerin başarı ile gerçekleşmesi sonucunda yüklü miktarda kan taşı ve tecrübe puanı kazanırsınız.

Oyunda kan tası sahibi olmanız önemlidir çünkü oyunun ücretsiz olmasına rağmen, değerli birçok item ve silahlar için kan taşı kullanımı yapmanız gerekir. Atagame.net Tanoth Legend Online oyuncularına çok ucuz fiyatlara yüklü miktarlarda Kan taşı satın alabilme imkanını sunmaktadır.

Karakter seçiminizi standart içeriklerden seçebileceğiniz gibi dilerseniz kişiselleştirme seçeneklerini de kullanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ancak karakter kişiselleştirme seçeneklerinde sahip olmak isteyebileceğiniz birçok özellik ve aksesuar yüklü miktarda kan tası kullanımı gerektirir. Pratik ve güvenli bir şekilde atagame.net ile çok ucuz fiyatlara Kan taşı satın alabilirsiniz.

Atagame.net kullanıcılarına Mangır Kart ile ödeme hizmeti sunarak da kan taşı satın alma işlemini daha da pratik bir hale getirmiştir.