SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Swordsman

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
450 ZEN Perfect World - Kumpara45 9.99 TL Satın Al
900 ZEN Perfect World - Kumpara120 24.99 TL Satın Al

En Ucuz Swordsman Zen Atagame'de

Swordsman hikayesi Antik Çin döneminde geçmektedir. Dövüş sanatının ön planda olduğu bu oyunda en güçlü savaş klanı olmak isteyen kuvvetlerle kıyasıya savaşlar yaşanmaktadır.
Oyunun genel olarak amacı Kung Fu sırlarının olduğu eski bir yazıtın ele geçirilmesidir.
oyuncular loca oluşturmakta dövüş klanları kurmakta, Diğer güçlü kalanlarla amansız savaşlar içinde bulunmaktadır.
Bu amansız serüven içinde ise sürekli karakterinizi güçlendirmelisiniz. Ne kadar çok savaş ve ilim tecrübelerine sahip olursanız o kadar çok yol alırsınız.
Arenada diğer kunf Fu ustalarını yenmeniz ustalık kazanmanız açısından oldukça önemlidir.

Oyunda karakterlerinizi dilediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz. Oyun bu konuda fazla detaycı bir yapıya sahiptir. Oldukca geniş seçenek sunmaktadır.

Oyunda dövüş ustalığınız kadar tecrübeleriniz de önemlidir. Kazandığınız veya geliştirdiğiniz itemler ile güçlü kolleksiyonlar oluşturabilir bunları satabilirsiniz.

koleksiyonunuz için gerekli olan değerli silahlar Atagame’de sizlere sunulmaktadır.

Oyunun genelinde savaşcıların sahip olması gereken SWORDSMAN ZEN’e uygun fiyatlara Atagame güvencesi ile sahip olunabilir.

Swordsman Zen Almak İçin Tıklayın

Swordsman Anime savaş oyunu severler tarafından el üstünde tutulan bir oyundur. Renkli oyun grafikleri yanında aksiyon yüklü içeriği de oyunun temposunu üst sınırlarda tutmaktadır.

Swordsman Oyunu Hakkında

Oyun hikayesi Antik Çin dönemine dayanmaktadır. Oyunda Antik Çin’in tüm öğelerine rastlarsınız.

Her karakter dövüş sanatları konusunda gelişme mücadelesindedir. Ve karakterler Clanlar oluşturup oyunun genelinde En güçlü Dövüş Sanatı bilgisine sahip Klan seviyesine ulaşabilmek için, kıyasıya bir mücadele içerisinde olurlar.

Oyun diğer savaş oyunlarının aksine, Kung-Fu dövüş sanatı konusunda da büyük bir bilgi içermektedir. Oyuncular bir süre sonra Kendilerini Kung-fu alanında bir eğitimde bulacaklardır.

Swordsman’a giriş yapan her oyuncu sıfırdan giriş yapar. Elinde sadece savaştan geriye kalan harabe bir köy olacaktır. Ve intikam için size umudunu bağlamış çaresiz halk.

Oyunda kung-fu yeteneğiniz geliştikçe mücadeleniz de geniş alanlara yayılacaktır. Her başarılı dövüşünüz sonrasında tecrübe puanı ve Zen kazanırsınız. Zen sahibi olmak oyun içerisinde önemlidir. Zen ile satın almanız gereken birçok önemli öğe vardır. Henüz yeterli miktarda zen birikiminiz yok ise Atagame.net ile pratik ve çok ucuz fiyatlara yüklü miktarda sen satın alabilirsiniz.

Swordsman arena dövüşleri ile de oldukça dikkat çeker. Her oyuncu Arena dövüşlerinde kendilerini ünlü dövüş ustalarına beğendirmek için mücadele ederler. Bu çekişmeler sonucunda kazanan karakter oldukça yüklü miktarda zen sahibi ve tecrübe puanı sahibi olur.

Oyunda standart karakter seçimlerinin olmasının yanı sıra, tercihe göre ayrıntılı karakter oluşturma seçeneği de vardır. Karakterinizi dilediğiniz kadar kişiselleştirebilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ancak bazı özel obje ve aksesuarlarda yüklü miktarda Zen ödemesi yapmanız gerekir. Karakterinizi kusursuz bir şekilde hayalinizdeki gibi oluşturmak için atagame.net ile Zen yüklemesi yapabilirsiniz.