SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Smite

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Smite 400 Gems PC - Kumpara125 25.44 TL Satın Al
Smite 800 Gems PC - Kumpara235 47.70 TL Satın Al
Smite 1.500 Gems PC - Kumpara395 79.50 TL Satın Al
Smite 3500 Gems PC - Kumpara795 159.00 TL Satın Al
Smite 8000 Gems PC - Kumpara1435 287.12 TL Satın Al
Ultimate God Pack DLC STEAM CD-KEY GLOBAL - Kumpara475 95.40 TL Satın Al

Smite Gems 


Hi- Rez Studios tarafından geliştirilmiş olan Smite online bir savaş oyunudur.
Online savaş oyunu severlerin yeni tutkusu olan Moba tarzını içermektedir. Moba; Savaş arenasında aynı anda 2 den fazla online oyuncu bulunması sistemidir.

Smite temel konu olarak Mitolojiden beslenmiştir. Oyunda Mitolojik birçok unsur bulunmaktadır. Karakterler, kıyafetler, yaratıklar, silahlar derinlemesine Mitoloji izleri taşır.

Amansız bir savaşta yer alan oyuncularda, oyuna birer Tanrı olarak giriş yaparlar ve Temsil ettikleri Tanırıyı yönetirler.

Her karakterin kendilerine özgü Tanrısal yetenekleri vardır. Oyunda ilerledikçe bu yetenekler gelişir ve artar. Oyunda Gems geçerli para birimi olarak kabul edilebilir. Birçok önemli objeye ve yeteneklerin kullanılmasında Gems ile ulaşılabilir. Atagame.net ile çok ucuz fiyatlara Gems satın alabilirsiniz.

Oyunda birçok farklı mod bulunur. Her seviyedeki oyuncu keyifle oynayabileceği bir mod bulabilmektedir. Bu modlar; Arena,Joust, Siege, Assault ve Conquest’dir. Ayrıca Match Of The Day karşılaşması da oyunun en sevilen modu arasındadır. Karşılaşmalarda oyuncular Gems kazanma şansı yakalarlar.
Ancak henüz yeteri kadar Gems birikiminiz yok ise ve oyunda ilerlemekte zorluk çekiyorsanız Gems Pc leriniz atagame.net güvencesi ve pratikliği ile çok ucuz fiyatlara sizleri beklemektedir.

Oyunun grafikleri ve müzik arşivi de oldukça kalitelidir.