SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

The Sims 4

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
The Sims 4 ORIGIN CD KEY GLOBAL - Kumpara780 115.50 TL Satın Al
The Sims 4 Bundle Pack 3 DLC ORIGIN CD-KEY - Kumpara980 275.00 TL Satın Al
The Sims 4 Steam Key - Kumpara- 289.79 TL Satın Al
The Sims 4 Digital Deluxe Edition - Kumpara- 362.24 TL Satın Al
The Sims 4 Cats & Dogs - Kumpara825 137.50 TL Satın Al

Sims 4


Sims4 yaşam simülasyonu tarzı 3d oyunlardandır. Oyun dünyasına giriş yaptığı günden itibaren birçok oyuncuyu kendisine hayran bırakmıştır. Ve hayran kitlesi sürekli geliştirilen Sims serileri ile artmaktadır.
Electronic Arts tarafından geliştirip yayınlanan oyunun grafik özellikleri, oyun müzikleri ise oldukça kalitelidir.
Sims4 de karakter kişiselleştirme seçenekleri neredeyse sınırsız denilebilecek kadar gelişmiştir.
Karakterinizi dilerseniz hazır paket ünlü yüzlerden seçebilir, dilerseniz kendiniziniz birebir kopyası yapabilir, dilerseniz de hayalinizdeki karakterin çizimini yapabilirsiniz.

Sims4 birçok yeni bilgisayarda desteklenmektedir ancak geniş içeriği nedeni ile ekran kartı eski olan bilgisayarlarda sorun çıkartabilir. Kurulum işleminden sonra ihtiyaç duyacağınız The Sims 4 ORIGIN CD KEY GLOBAL ise atagame.net sayesinde pratik ve çok ucuz fiyatlara sizin olabilir.

Sims4 sürümleri 5 gruba ayrılmıştır. Bu sürümler güncellenirse oyun daha akıcı bir şekilde oynanır. Standart, collector’s Edition, Premium Edition, digital Deluxe, Limited Edition Sim4 sürümleridir.


Sims4 ile hayalinizdeki dünyada var olmak size ayrı bir haz ve huzur katacaktır. Burada yapacağınız her şey sizin hayal dünyanız ile sınırlıdır. Oyuna hemen başlamak için atagame.net’den çok ucuz fiyatlara ve güvenli bir şekilde The Sims 4 ORIGIN CD KEY GLOBAL satın alabilirsiniz.