SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Resident Evil

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Resident Evil Revelations - Kumpara450 46.20 TL Satın Al

Resident Evil Revelations Steam CD Key


Resident Evil Muhteşem bir korku oyunudur. Online oyunlarda hem mücadele hem korkuyu aynı anda yaşamak isteyenler için mükemmel bir tercihtir.
Capcom tarafından geliştirilen Japon kaynaklı oyun uzun yıllardır beğeni ile oynanır. 
Resident evil sadece korku ve şiddet içermemekte, aynı zamanda bir keşif oyunu olma özelliğine de sahiptir. Oyun içerisinde ilerleyebilmeniz için sürekli yeni alanlar, kilitli kapılar keşfetmeniz gerekir.

Dünya genelinde online olarak oynanan bu oyunun serisi de bulunmaktadır.Tüm seriler mücadele yüklü hayatta kalma teması üzerine kurulmuştur.
Oyun efektleri ve grafikleri oldukça başarılıdır. Efektler sayesinde oyuncular korku öğelerini had safhada hisseder.

Oyunun genellikle 1. Şahıs nişancı türünde oynansa da seçeneklerde 3. Şahıs nişancı bakış açısı da mevcuttur.

Oyunda sınırlı cephane kaynağının olması da rakiplere karşı çatışma sürecinde verilen mücadele dışında seri olma mücadelesine de zemin hazırlar. Ne kadar başarılı olursanız olun oyunda seri hareket edemezseniz cephane yetersizliğinden başarısız olursunuz.

Kısa bir kurulum süreci gerektiren Resident Evilde Revelations Steam CD Key ihtiyacınız olacaktır. Atagame.net sayesinde çok ucuz fiyatlara Steam Cd key sahibi olabilirsiniz.

Oyunda beceri puanları da çok önemlidir. Beceri puanı sahibi olabilmek için atagame.net den pratik ve ucuz fiyatlara Revelations yüklemesi yapabilirsiniz.