SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Remember Me

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Remember Me - Kumpara355 62.76 TL Satın Al

Remember Me Oyunu


Remember Me oldukça etkileyici bir online oyundur. Özellikle video oyunlarını sevenler için tercih sıralamasında ilk sıralardadır.
Oyunu oynarken neredeyse senaryosunu kendinizin yazdığı bir ortamda hissedersiniz.
Online bilim kurgu oyunu o kadar gerçekçi grafiklere sahiptir ki, karakter kişiselleştirme seçeneklerinde dilerseniz karakterinizi birebir kendinize, dilerseniz de hayali bir kahramana benzetebilirsiniz.

Oyunun kendisine ait güzel bir hikayesi vardır. Bu hikayede Nilin isminde bir kahramanı kontrol etmektesiniz. Nilin bir hafıza avcısıdır. Nilin Memorize isimli bir bilimsel araştırma merkezi tarafından tüm geçmişi ve hafızası çalınmış güzel bir bayandır.
Bu acımasız olaydan sonra tüm yaşamı alt üst olur. En kötüsü de eşini bile hatırlayamamasıdır.

Oyunda ana karakter bir bayandır. Kimi kullanıcılar cinsiyet seçimine olanak vermeyen oyuna tepki verse de oyunun hikayesi gereği bu önemlidir.

Oyun grafik efektleri oldukça gerçekçidir. Paris'in neredeyse tüm güzelliklerine sıklıkla rastlarız.
Oyunu oynayabilmek için yükleme işlemi sırasında Cd key ‘ e ihtiyacınız olacaktır. Atagame.net size çok ucuz fiyatlara steam Cd Key satın alma imkanı sunmaktadır.

Remember me oldukça aksiyon yüklü bir oyundur. Oyun içerisinde dövüş, keşif, bulmaca çözme gibi her türlü etkinlik mevcuttur.
Sizde bu gizemli dünyada Edge isimli esrarengiz yardımcınız ile birlikte Nilinin hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak ve kötü amaçlı şirketin çalışmalarına son vermek için biran önce atagame.net güvencesi ile Remember Me Steam Cd Key satın alarak oyuna başlayabilirsiniz.