SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Popmundo

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
3 Aylık VIP - Kumpara375 75,60 TL Satın Al
1000 Kredi - Kumpara385 77,70 TL Satın Al
12 Aylık VIP - Kumpara750 150,15 TL Satın Al
2000 Kredi - Kumpara755 151,20 TL Satın Al

Pomunda VİP Üyelik ve Kredi


Popmundo Sanal Yaşam rol Yapma Oyunları severler için üretilmiş ve geliştirilmiş harika bir oyundur.
Dünya genelinde milyarlarca kullanıcısı bulunan bu aktif dünya her geçen gün katılan yeni bireyler ile gün geçtikçe de büyümeye devam etmektedir.

Gerçek yaşamın gerektirdiği tüm sınırlamalardan uzak, tamamen kendi hayal dünyanızın sınırları ile çerçevelenmiş bir dünyada yaşamayı istemez misiniz ?

Popmundo dünyasına kısa bir üyelik işlemi ve pratik bir yükleme işlemi yaptıktan sonra kolayca giriş yapabilirsiniz. Oldukça savunmasız ve sıfırdan adım attığınız bu dünyada her dakika gelişecek ve yepyeni bir yaşam tarzına sahip olarak ilerleyeceksiniz.
Oyun içerisinde dilediğiniz bir eve sahip olabilir, dilediğiniz kişilerle arkadaş olabilirsiniz.

Tarayıcı tabanlı olan bu Rol yapma oyununda, giriş yaparken gerçekleştirmeniz gereken yükleme işleminin pratikliği de oyuna olan ilgiyi artırmaktadır.

Oyuna giriş yaptığınızda ilk olarak hayat vermek istediğiniz karakteri oluşturmakla işe başlarsınız. Karakter kişiselleştirme sınırlarınız neredeyse sizin haya gücünüz ile sınırlı denebilecek kadar gelişmiştir.

Oyunun aslında Temel Amacı Müzik yapmanızı sağlamaktır. Ancak oyuncular karakter kişiselleştirmekten ve kendilerini diğer alanlarda geliştirmekten pek Müzik alanında ilerlemeye fırsat bulamaz. Oyunda güzel bir şekilde ilerleme kaydederseniz kısa süre sonra PopMundo dünyasında birçok hayranı olan bir pop star olabilirsiniz.
Oyunda üyelikler mevcuttur. VIP oyuncu olmanız halinde oyun içerisinde birçok avantajınız olacaktır. Atagame.net ile pratik bir şekilde bütçenize en uygun olan, çok ucuz fiyatlara üyelik Sistemlerinden birini seçerek VİP olabilirsiniz.

Yine Popmundo Dünyasında kendi yaşam alanınızı dilediğiniz şekilde dekor edebilir, yeni arkadaşlarınızı misafir edip güzel dostluklara temel atabilirsiniz. Dekorasyon için birçok özel obje oyun kredileri ile satın alınmaktadır. Atagame.net sizlere çok ucuz fiyatlara oyun kredisi satın alma imkanı sunar.Öncelikle oyunun web sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız. Daha sonra Dükkan butonuna tıklayınız. 
Ardından 'Ödenmiş Kodu (Epin) Etkinleştir' butonuna tıklayınız. Açılan sayfada almış olduğunuz kodu girerek 'Etkinleştir' butonuna tıklayınız. Keyifli oyunlar!