SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Orkun2

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Orkun2  Elmas

Orkun 2 Online Sala Games tarafından geliştirilen ve tamamen Türk yapımı olan Orkun Online savaş oyununun geliştirilmiş yeni versiyonudur. İki oyun arasında büyük benzerlikler vardır. Ancak en büyük fark bu oyunun 3 boyutlu olmasıdır.

Orkun 2 tarayıcı tabanlıdır ve hemen her bilgisayarda da kolayca desteklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Grafik özellikleri oldukça gelişmiştir. Oyun müzik arşivi de yine oyuncular tarafından oldukça beğeni ile kullanılmaktadır.

Orkun 2 de her karakterin binekleri ve petleri vardır. Bu binekler ve petler kişiselleştirme açısından oldukça geliştirilmiştir. Oyun parası olan Elmas kullanımı yaparak bineklerinizi ve petlerinizi tamamen kendi tarzınıza göre renklendirebilirsiniz. Atagame.net ile pratik ve ucuz fiyatlara pet yüklemesi yapma imkanınız da vardır.

Ayrıca oyuna kazandırılan bu yeni petleriniz. Oyuna sadece renk katmakla kalmıyor. Savaşlarda size defans desteği de sağlıyor.

Oyunda günlük ve haftalık olmak üzere 2 türlü görev çizelgeniz vardır. Günlük görevlerde tecrübe puanı ve elmas kazanırsınız. Haftalık görevler daha zorludur ve daha yüklü miktarda elmas kazanma şansınız vardır. Ve bu görevler sonucunda oyuncular kıymetli eşyalarında sahibi olabilmektedir. Ancak bu görevleri yerine getirebilecek kadar ilerleyememişseniz atagame.net in sizlere sunduğu ucuz fiyatlara Elmas yüklemesi yaparak, hem görevlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirirsiniz hem de diğer ihtiyacınız oyunları satın alabilirsiniz.


Orkun2 

Orkun2, Online oyunlar arasında 2015 yılına damgasını vurdu diyebiliriz. Mistik dünyada canavarlarla savaş istiyorsanız, Orkun2 sizler için en iyi seçim olabilir. Grafikleri , görevleri ve hızıyla Orkun2 diğer oyunlardan açık ara önde

Orkun2 Elmas 

Orkun2 oynarken elmaslara ihtiyacınız olacak. En uygun fiyata Orkun2 elmas almak istiyorsanız, Atagame doğru tercih olacaktır.