SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Ogame

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - Kumpara25 6.00 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - Kumpara55 12.00 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - Kumpara135 30.00 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - Kumpara275 60.00 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - Kumpara685 150.00 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - Kumpara1375 300.00 TL Satın Al

Ogame Karanlık Madde


Ogame çok eski bir online uzay oyunudur. Çok eski olmasına rağmen hala birçok fanatik kullanıcısı bulunmaktadır. Uzay Savaşları oyunlarının tüm gerekliliğine sahip olan oyun GameForge tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Oyun dünya genelinde online olarak oynanmaktadır. Ve her ülkede kendi dil desteği ile hizmet verir. 
sürekli olarak geliştirilen oyunun her ülkede kendisine ait forumları vardır ve kullanıcılar bu forumlar sayesinde yeni güncelleştirmeleri ve yeni sürümleri hakkında bilgi sahibi olurlar.

Genel olarak bu uzak savaşında 3 adet sınıf vardır. Galaksiler, Sistemler ve Gezegenler birbirleri arasında kıyasıya bir mücadele içerisindedir.

Oyuncular farklı gezegenlere filolar gönderebilmekte ve birlikler de oluşturabilmektedirler. Oyun parası olarak Karanlık Madde kullanılmaktadır. Karanlık Madde birikimi oldukça önemlidir. Birçok kilit hamlenizi yüklü miktarda Karanlık Madde kullanımı yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Yeterli miktarda bu maddeye sahip değil iseniz Atagame.net ile pratik ve çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ogame de birlik kurmak önemlidir. Dayanışma ile birleşerek diğer gezegenlerdeki güçlü kullanıcılara meydan okuyabilirsiniz. Birlik kurmak istediğiniz kullanıcıya Karanlık madde ile satın alınabilen madenlerden bazıları gönderip, birlik kurma teklifinde bulunabilirsiniz. Bunun için atagame.net’in Ogame kullanıcılarına sunduğu Karanlık Madde satın alma seçeneklerinden size uygun olanını seçebilirsiniz.


Öncelikle oyunun web sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve Karanlık Madde görseline tıklayınız. Ardından açılan sayfada 'Karanlık Madde Temin Et' butonuna tıklayınız. Açılan yeni sayfada istediğiniz miktarı seçip Mangır Kart butonuna tıklayınız. Ve ardından Şimdi Satın Al butonuna tıklayınız. Keyifli oyunlar!