SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Mu Online

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
500 Wcoin Webzen - Kumpara125 26.29 TL Satın Al
1000 WCoin Webzen - Kumpara250 52.58 TL Satın Al
2000 WCoin Webzen - Kumpara505 105.16 TL Satın Al
3000 WCoin Webzen - Kumpara760 157.73 TL Satın Al
5000 WCoin Webzen - Kumpara1100 262.89 TL Satın Al
10.000 Wcoin Webzen - Kumpara2200 525.77 TL Satın Al

Mu Online Wcoin

Mu Online tanıtım sürecine girmeden paralı olarak piyasaya sürülmesine rağmen, birçok oyuncu tarafından tercih edilmiş başarılı bir savaş oyunudur.

Kore yapımı bir online oyundur. Tanıtım sürecinin üstünden çok zaman geçtikten sonra oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanmış ama yine çok kısa bir süre sonra ücretli olarak yoluna devam etmiştir.


MMORPG oyunlar sınıflandırılmasındadır. Grafikleri ve müzikleri ile geniş bir kaliteli arşive sahiptir. Online savaş oyunu severler tarafından sıklıkla Diablo ile karşılaştırılır ve oyuncular arasında gizli bir rekabet ortamı yaratılmıştır.

Oyunda kullanıcıların seçebilecekleri 8 adet farklı sınıf bulunur. Rage Fighter, Master, Summoner, Magic Gladiator, Dark Lord, Dark Knıght, Dark Wizard ve Fairy Elf bu sınıflardır.

Her sınıf karakteri oldukça başarılı ve etkileyici grafikler ile olusturulmuştur. Karakter kişiselleştirme seçenekleri oldukça gelişmiştir. Ancak oyunda karakter kişiselleştirme seçeneklerinden yararlanabilmeniz için yüklü miktarda Wcoin e sahip olmanız gerekir. Atagame.net ile çok ucuz fiyatlara Wcoin satın alabilirsiniz.

Oyunun ara yüzü de sizi savaşlarda yormayacak ve zorlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Level aldıkça yetenekleriniz ve sikilleriniz gelişir ve karakterinizin sahip olduğu yeni skilleri ara yüze yerleştirerek savaşlarda daha pratik olarak kontrol sağlayabilirsiniz.

Yeni açılan skileriniz için gerekli olan itemleri satın alabilmeniz için yüklü miktarda wcoin sahibi olmanız gerekebilir. Atagame.net ile pratik ve güvenli şekilde çok ucuz fiyatlara Wcoin yüklemesi yapabilirsiniz.