SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Medal of Honor

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Medal of Honor Warfighter - Kumpara- 27.50 TL Satın Al
Medal of Honor Warfighter Limited Edition - Kumpara- 44.00 TL Satın Al

Medal of Honor

Medal Of Honor gerçek içerikli savaş oyunları sevenler için geliştirilmiş bir oyundur. İlk sürümlerinde Online içeriğe sahip olmamasına rağmen oldukça geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Son yıllarda ise online oyunların hızla ilerlemesi ve online savaş oyunlarına olan merakın artması sebebi ile Medal Of Honor’da kendini yenilemiş ve online içerikli sürümü ile piyasaya sunulmuştur.
Sabit olan oyuncu kitlesi ise online olan sürüme geçiş yapmakta vakit kaybetmemiş ve online içerikli savaş oyununu daha çok beğenmişlerdir. Oyun dünya genelinde gerçek zamanlı ve online olarak oynanır
Oyun konusu ise 2. Dünya savaşı olarak temel alınmaktadır Günümüz soğuk savaşlarına da yer verilen oyunda, her kullanıcı Birinci şahış nişancı olarak savaşlarda yer alır.

Oyunlarda kullanılan silahlar ise birebir gerçeklerinin grafikleri ile donatılmıştır. Bu donanımlı kaliteli silahlara sahip olabilmek için atagame.net ile ucuz fiyatlara oyun parası yüklemesi yapabilirsiniz.

Oyunun Playstation Konsoluna uyarlanmış hali de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle Grup olarak eğlenmeyi seven rekabetçi kullanıcılar bu sürümü tercih etmektedir. Arkadaş ortamlarını kıyasıya rekabet ile renklendirebilmeniz Medal Of Honor serisi ile mümkündür.

Oyun oldukça zengin bir seriye sahiptir. Ve savaş oyunları severlerin mutlaka kendisine hitap eden bir sürümünü bulması mümkündür. Günümüze kadar geliştirilip piyasaya sunulan toplam 14 adet Medal Of Honor serisi bulunur.
Karakter kişiselleştirme seçenekleri oldukça renklidir. Ancak bazı özel objeler için atagame.net in kullanıcılara sunduğu ucuz fiyatlara oyun kredileri seçenekleri değerlendirmenizde yarar vardır.