SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

League of Legends Türkiye

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
400 LOL Riot Points TR - Kumpara45 13.59 TL Satın Al
840 LOL Riot Points TR - Kumpara90 27.18 TL Satın Al
1780 LOL Riot Points TR - Kumpara180 54.36 TL Satın Al
3620 LOL Riot Points TR - Kumpara365 106.17 TL Satın Al
6450 LOL Riot Points TR - Kumpara625 183.46 TL Satın Al
12800 LOL Riot Points TR - Kumpara- 339.74 TL Satın Al

League of Legends Türkiye

League of Legends adrenalin yüklü bir strateji oyunudur. Strateji oyunlarının aksine inanılmaz aktif bir atmosfere vardır. Rekabet duygunuz oyunda olduğunuz sürece had safhada olacaktır.
Strateji oyunlarının içinde en tempolu savaş içerikli rol yapma oyunudur demek daha doğru olacaktır.
Online oynanması da oyuna ayrı bir heyecan ve rekabet duygusu taşımaktadır.
Oyun içi kıyafet, aksesuar, obje tasarımları adeta büyüleyicidir. Neredeyse her obje birebir minyatür olarak oyuna aktarılmıştır.
Oyunda şampiyonların mücadelesi ve ödüller başarılı olma hırsını tetiklemektedir.
Oyuna tam hakim olduk, gerisi kolay dediğiniz nokta da oyunun güncellenmesi ve içeriklerin yenilenmesi de oyuna biraz zorluk katsa da her oyuncunun başarılı olabilme şansını da artırmaktadır.
Online turnuva ortamları sayesinde yeni arkadaşlıklara sahip olup, başarılı olmanın mutluluğunu beraber yaşayabilirsiniz.
Oyunu indirmek tamamen ücretsiz ve kolaydır. Ancak oyunda birçok iteme sahip olmak için oyun parasına ihtiyacınız olacaktır.
Oyun içeriğinde birebir çarpışmalar da barbarca bir savaş izlenimi verilse de her savaş taktiği aslında derinlemesine bir stratejiye sahip olmak zorundadır.
Oyunun ilk aşamasından itibaren belirli bir stratejiye sahip olmanız gerekir. Haritaları oldukça ustaca kullanmalısınız.
Lig sistemi dışında boşta kalan zamanlarınızda sürekli olarak botlarla savaşarak kendinize taktik geliştirebilir ve savaşlardan önce eksiklerinizi belirleyerek bunları geliştirebilirsiniz.
Oyunda sürekli düzenlenen turnuvalar içerisinde ise en heyecanla bekleneni Prestijli Şampiyona Serisi’dir.
Her oyuncu güncel savaşları yanında heyecanla, azimle ve hırsla diğer yandan bu turnuvaya hazırlanmaktadır.

Aylık 12 milyon oyuncusu bulunan efsanevi oyun League of Legends, Riot Games’in geliştirdiği ve yayıncısı olduğu bir oyun. Son zamanların en çok oynanan online oyunu olan League of Legends, kaliteli grafikleri ve harika çizilmiş karakterleriyle oyunculara görsel şölen sunuyor.


4 ayrı oyun modu bulunan League of Legends’ta; Sihirdar Vadisi, Son Uçurum, Kristal Kayalık ve Uğursuz Korkuluk modlarından birinde bu heyecana ortak olabilirsiniz.


MOBA tarzının en iyisi olarak görülen oyun ayrıca son zamanlarda e-spor alanında da çok önemli bir yere sahip. Siz de milyonlarca oyuncu ile birlikte League of Legends heyecanına ortak olmak için ve kendinizi çok daha güçlü kılmak için RP alın gücünüze güç katın!