SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Karahan Online

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
400 Han Para - Kumpara195 39.52 TL Stok Yok
800 Han Para - Kumpara395 79.04 TL Stok Yok
1600 + 80 Han Para - Kumpara790 158.08 TL Stok Yok
2400 + 240 Han Para - Kumpara1185 237.12 TL Stok Yok
4000 + 800 Han Para - Kumpara1975 395.20 TL Stok Yok

Karahan Online

Mayn Games tarafından yayınlanan Karahan Online oyun dünyasına giriş yaptığı tarihten itibaren oldukça beğeni ile tercih edilir. Online oynanan bu savaş oyununun dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcısı vardır.
MMORPG savaş oyunları arasında oldukça üst sıralarda yer alan Karahan Online oldukça adrenalin yüklü bölümlere sahiptir.
Doğu tarihinin tüm çizgilerini yansıtan oyun grafikleri oldukça başarılıdır. Ayrıca oyun müzik arşivi de çok kalitelidir.
Oyunda genel olarak canavarlar avlarsınız, kendi savaş takımınızı kurarak diğer birliklerle mücadele edersiniz. Savaş tekniği olarak da Doğu dövüş tekniklerini kullanırsınız.
Oyun ücretsiz olsa da kişiselleştirme seçeneklerinde oldukça yüklü miktarda oyun parasına ihtiyacınız olur. Han para oyunun geçerli para birimidir. Atagame.net ile çok ucuz fiyatlara yüklü miktarda han para satın alabilirsiniz.

PVP savaşlarında da yine karakteriniz için üretilen özel donanımlı silahları kullanarak rakibinize galibiyet kurabilirsiniz. Bu muhteşem silahlara kolayca ulaşmak için atagame.net güvencesi ile han ara yüklemesi yapabilirsiniz.

Oyunda üst sınır level şuan için 127dir. Her levelda oyuncuların yerine getirmesi gereken görevler vardır. Bu görevler sonucunda oyun için gerekli olan itemleri ve oyun tecrübe puanı kazanırsınız.
Henüz görevleri yerine getirmekte zorlanıyor iseniz atagame.net den pratik bir şekilde han para yüklemesi yaparak itemleri satın alabilirsiniz.


Öncelikle oyunun sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız. Daha sonra Ödeme butonuna tıklayınız.  

Açılan sayfada GO butonuna tıklayınız. 
Epin kodunuzu giriniz ve Next butonuna tıklayınız. Böylece işleminiz tamamlanacaktır. Keyifli oyunlar!