SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Xbox Live Fiyatlari Türkiyede Zamlaniyor

Uygun Fiyatli Xbox Live Gold Üyelik Al Firsati Kaçirma
5/24/2016 5:48:34 PM

Microsoft Türkiye Xbox Live Kullanıcıları için kötü bir sürpriz yaptı ve yeni aldığı karar doğrultusunda Xbox Live Gold Üyeliği ‘ne zam yaptığını duyurdu. Zam için kur dalgalanmaları sebep olarak gösterildi.


Bilindiği üzere sunulan ücretsiz oyunlardan faydalanmak ve çok oyunculu bir deneyim yaşamak için Xbox Live Gold Üyeliği  oyunseverler için yüksek oranda bir ihtiyaç  Zamlanması kullanıcılar tarafından ciddi tepkiye sebep olacak gibi görünüyor.


Microsoft tarafından yapılan açıklamada Türkiye ‘deki kur dalgalanmalarının dikkatle değerlendirildiğini, sunulan hizmetlerin sürekli hizmet anlayışıyla devam edebilmesi için fiyat ayarlamasına gidildiği vurgusu yapıldı.


Açıklamaların devamında 20 Haziran 2016 tarihinden itibaren 12 aylık Xbox Live Gold aboneliklerinin fiyatları 179 TL ’ye çıkartılırken, Bu tarihten önceki aboneliklerin mevcut fiyattan ücretlendirileceği sonrasında otomatik olarak güncelleneceği belirtildi.


Belirtilen tarihten önce oyuncu dostu fiyat politikası uygulayan Atagame kalitesiyle uygun fiyatlarla Xbox Live Gold Üyeliği satın alabilir yada mevcut Xbox Live Gold Üyeliği Yenileme işlemi yapabilirsiniz. Dahası gelecek olan yüksek oranlı zamdan etkilenmemek için şimdiden bunu yapmanız sizin açınızdan oldukça kârlı ve akılcı bir davranış olacak. Bu fırsatı kaçırmayın.


Ayrıca Atagame ‘den yapacağınız her satın alım ve yenileme işleminizin ardından hesabınıza yükleyeceğimiz bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlar uygun fiyat sevincinizi iki katına çıkaracak. Puanlarınız çok önemli. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birinede sahip olabileceksiniz.➤ Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

➤ Xbox Live Gold Üyelik Yenile

 Etiketler: Xbox Live Fiyatlari Türkiyede Zamlaniyor,

Diğer Güncel Haberler