SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Vadide Ölüm Kol Geziyor!

League of Legends'ta ki yeni karakter heyecanini #atagame ile yakalayin!
9/16/2015 11:51:32 AM
League Of Legends tutkunları yeni bir şampiyon ile tanışıyor. Sevgili LOL oyuncuları ormanın derinliklerindeki yerinizi almanızın zamanı geldi.


İsterseniz şampiyonumuzu biraz tanıyalım;

Ormanları fethetmek için tasarlanan yeni nişancı şampiyonla, Adalet Meydanlarına Farklı bir soluk geliyor. Kindred kamplar arasında kol geziyor, damgaladığı rakiplerini ölüme mahûm ediyor ve cezalarını kesebilirse kendi gücüne kalıcı olarak güç katıyor. Kindred rakiplerinin eceli olmakla kalmıyor, dostlarının kapısını çalan eceli oyalamayı da biliyor. Ölümün korkunç pençesi uzandığında; Kuzu, yani Kindred'in iki ruhundan biri, bir kutsal alan ortaya çıkarıp dostlarına çok değerli birkaç saniye kazandırabiliyor.

Şimdi de yeteneklerine göz atacak olursak;

Pasif: Avcının Damgası


Kuzu, bir rakip şampiyonu haritanın neresinde olursa olsun ölüm için damgalar. Kısa bir süre sonra damga etkinleşir. Kindred hedefi katleder ya da katledilmesinde asist yaparsa, normal saldırıları kalıcı bir ilave kazanır. Bu ilave etkisi birikir. Kuzu’nun Avcının Damgası ile rakip şampiyonları damgalamasının yanı sıra, Kurt zaman zaman kendiliğinden rakip ormandaki büyük canavarların kanına susar. Ölüm için damgalanan hedefleri bütün şampiyonlar görebilir.

Q: Okların Dansı


Kindred hedef yöne atılır ve yakındaki en fazla üç rakibe ok atışı yapar.

W: Kurdun Hiddeti


Pasif: Kindred hareket halindeyken Av Hırsı yükleri biriktirir. Yükler tamamen dolduğunda, Kindred’in bir sonraki saldırısı belli bir miktar can çalar.
  • Aktif: Kurt, Kuzu’dan geçici olarak ayrılır ve çevresinde geniş bir ruh alanı oluşturarak Kuzu’nun saldırdığı hedefe veya en yakındaki rakibe saldırır. Kurdun Hiddeti’nin etki alanındayken, Kuzu’nun kullandığı Okların Dansı’nın bekleme süresi büyük oranda azalır.
E: Karabasan


Kindred hedef rakibi önce yavaşlatır. Ardından, yavaşlayan hedefe kısa aralıklarla üç defa saldırı isabet ettirebilirse; hedef, azami can değerinin belli bir oranını hasar olarak alır.

R: Kuzunun Şefkati


Kindred kendisinin veya hedef takım arkadaşının altında geniş bir geçici alan ortaya çıkarır. Kuzunun Şefkati, aktif olduğu süre boyunca sınırları içindeki BÜTÜN birimlerin can değerlerinin kritik düzeyin altına inmesini engeller. Son olarak, Kuzunun Şefkati, ortadan kalktığı sırada sınırları dahilinde bulunan bütün şampiyonları belli bir miktar iyileştirir.

Uyumlu olduğu şampiyonlar:


Karşısında Zorlandığı Şampiyonlar:


Kindred kırılgan bir şampiyon gibi görünse de sürekli hareket halinde kalıp pasifi hazır olur olmaz saldırı gerçekleştirerek, ikiz ruhların hayatta kalması ve ava devam etmesi sağlanabilir.

Sevgili League of Legends oyuncuları sizler için yeni gün League of Legends etkinlikleri ve kampanyalarıyla başladı. Atagame ekibi olarak sana özel hazırlanan etkinliklere ek olarak %5 Kumpara Puan bonusu veriyoruz. Kumpara puanlarınla ücretsiz riot pointlere sahip olabilirsin.

    Atagame başlıca avantajları;
    7/24 Üye olmadan alışveriş yapabilme imkanı .
    7/24 Kredi kartı ile güvenli alışveriş yapabilme imkanı.
    7/24 Mobil ödeme ile alışveriş yapabilme imkanı.
    7/24 ATM , HAVALE, KARTSIZ İşlem ve Atagame kuponları ile alışveriş yapabilme imkanı ve        daha bir çok ödeme yöntemi atagame.com'da hemen sen de Atagame ailesine katıl ayrıcalıklı      hizmetlerden faydalan.
   
Üye olmadan Alışveriş yapmak için sende hemen telefonundan;

ATA RP400    yaz 6662 ye gönder    400 Riot Points   cebine gelsin. +10 Kumpara Puan
ATA RP840    yaz 6662 ye gönder    840 Riot Points   cebine gelsin. +24 Kumpara Puan
ATA RP1780  yaz 6662 ye gönder  1780 Riot Points   cebine gelsin. +48 Kumpara Puan
ATA RP3620  yaz 6662 ye gönder  3620 Riot Points   cebine gelsin. +96 Kumpara Puan

Riot Games RP fiyatlarını görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için AtaGame'e hemen üye ol, online oyunlarda bedava E-pin çekilişine katıl!


League of legends,  rp satın al, riot point satın al, lol rp, lol yeni şampiyon, kurt kuzu yeni şampiyon, kindred yeni şampiyon, atagame rp satın al, kumpara puan, kampanya, etkinlik,
Etiketler: kindred,kuzu,kurt,lol rp satin al,lol sampiyon indirim,,,

Diğer Güncel Haberler