SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

Türk Yapımı FPS Zula Steam’a Geliyor!

MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayımlanan yerli FPS oyunu Zula, artık tüm dünyaya açılmaya hazırlanıyor!
23.02.2016 16:24:11

%100 Türkçe dil desteği, yerli yapım haritalar ve ülkemize özgü modellerin barındırıldığı ilk ve tek yerli FPS oyunu Zula, Steam Greenlight ’ta ki yerini aldı ancak bu aşamada oyuncu desteği gerekiyor. Zula ’nın Steam Greenlight sayfasını ziyaret ederek Steam 'de bulunsaydı, bu oyunu oynar mıydınız?” sorusuna “Evet” diye cevap vererek sizlerde destek olabilirsiniz. Ülke adına gururumuz olan bu yerli yapımda yabancı oyuncularda göreceğiz 


Oyun Steam ’a eklendiği an, yine eskisi gibi free to play olacak.  Steam Cüzdan Kodu ile oyun içinde alışveriş yapabilirsiniz.  Türk Yapımı FPS heyecanını yaşamak ve Zula ’da yabancı oyunculara karşı daha iyi ve etkili bir mücadele vermek istiyorsanız Atagame üzerinden başka hiçbir platformda göremeyeceğiniz çok uygun fiyatlarla Zula Altını satın alabilirsiniz. Dahası  oyun Steam’ a geçiş yaptıktan sonraki aşamada da yine Atagame ‘e özel çok cazip fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu satın alarak Zula zevkini yaşayabilirsiniz.Bitmedi. Satın alma işleminizin hemen ardından Atagame hesabınıza Kumpara puan tanımlanacak. Kumpara puanlarınızı biriktirip sitemiz üzerindeki 1000 lerce oyundan dilediğinizi başka ücret ödemeden sadece Kumpara puanlarınızla alabilir, dilerseniz Kumpara puanlarınızla sitemizdeki hediye çekilişlerine katılarak birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. Evet bizde hem fiyatlar çok düşük hemde her satın alımınızda adeta para ve hediye dağıtıyoruz. Bu Atagame farkı. Siz kaliteyi yaşayın diye.


 Cazip Fiyatlarla Zula Altını Satın Al >>

 Cazip Fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu Satın Al >>
Etiketler: zula altın, zula ucuz altın, zula steam,

Diğer Güncel Haberler