SATIŞ YAP
Sepetim Boş

Haberler

TOP ELEVEN

Degisen internet dünyasinda basrole kavusan sosyal medya uygulamalari oyun uygulamalari için de platform alani olusturmakta.
1/20/2016 11:12:21 AM

Değişen internet dünyasında başrole kavuşan sosyal medya uygulamaları oyun uygulamaları için de platform alanı oluşturmakta. Bu platformları alt yapı olarak kullanan Top Eleven kullanıcıları ile Facebook gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden buluşuyor. Nordeus tarafından tasarlanan oyun sosyal ortanda futbol yönetimi imkânı sağlayarak sosyal medya uygulamalarını bu alandaki eksikliğini tamamlıyor. 2010 mayısında çıkan oyun, 2011’den itibaren mobil ortamlarda da kullanıma açıldı. Android ve İphone platformlarında hizmet veren oyun, Rusya’nın en büyük sosyal medya platformlarından Odnoklassniki üzerinden de oynanmaya başladı.

KARİYERİN BAŞLANGICI

Kariyerine başlamak için hemen sosyal medya hesabınızdan giriş yaparak Top Eleven oynamak için kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Öylece futbol uzmanları arasında yerinizi alarak siz de futbol bilginizi konuşturabilir müsabakalara katılarak takımınızı kanıtlayabilirsiniz.

HEYECANLI OYUN CANLI MAÇ

Bütün maçları canlı olarak takip edeceksiniz. Takımınıza gerçek bir menajer gibi komutlar vererek değişiklikler yapabileceksiniz. Arkadaşlarınızla rekabete girebilir hanginizin takımının daha güçlü olduğunu ve kimin taktiğinin daha isabetli olduğunu görebilirsiniz. Canlı olarak takip edeceğiniz maçlarda takımınızı etkileyen diğer maçlar hakkında da bilgi alabilir, taktiğinizi belirlerken diğer takımların performansına göre kendi performansınızda stratejik değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

MENAJER OL TAKIMINI YÖNET

Takımınızın tüm kontrolleri elinizde. Stadyumunuzun nasıl olacağına karar vermek, taktikleri ve oyuncu değişikliklerini belirlemek ve takımınıza hükmetmek elinizde. Top Eleven taktikleri ve stratejileri belirleyerek takımınızın en iyi konuma gelmesini sağlamak tamamen elinizde. Gerçek maçları izleyerek ya da gerçek hayatta edindiğiniz tecrübeleri uygulayabileceğiniz bir orta olan Top Eleven size keyif ve eğlencenin yanında simülasyon imkânı sağlayarak gerçek hayatta neler yapabileceğinizi görme fırsatı veriyor.

ANDROİD VE IPHONE

Sanal ortam da oynayacağınız Top Eleven’i telefonlarınızda oynayabilmeniz için Android ve İphone uygulamaları da kullanıma sunulmuştur.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Top Eleven hile, Top Eleven oyna,

Diğer Güncel Haberler